Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Записки Українського Графомана
Added 02 Feb 2022

Записки Українського Графомана

@uagraff
Number of subscribers: 195
Photos: 133
Videos: 63
Links: 157
Description:
Тут ви знайдете найсоковитіші новини всього медійного простору та пізнавальні матеріали ❤️Патреон: https://www.patreon.com/ua_graf_notes 🖤Монобанк: 5375411502191294 🤍Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/iJLT1mGH6 Автори: @frean_090 @LiaSent
Source

Записки Українського Графомана | ​​😏Перед тигра та зад тайфуна або справжній бронеавтомобіль для кадирі...

Telegram community logo - Записки Українського Графомана Записки Українського Графомана @uagraff
873 Views/Reach 2022-08-21 16:12 Message №423
​​😏Перед тигра та зад тайфуна або справжній бронеавтомобіль для кадирівцівНещодавно, в ерефії на виставці Армія-2022 була представлена нова аналоговнєт бронемашина "Ахмат"За словами розробника цього проекту, аналоговнет отримав цей титул аж за п'ятьма критеріями.По-перше, це перша опублікована розробка лаптєй з початку війни. Вона була спроектована всього за 35 днів, окрім того, за словами її автора, в ній було враховано досвід бойовий дій. Ми не знаємо, чи взагалі поїде така штука, якщо Ка-52 щоб бути збитим звичайним калашем знадобилося аж 2 роки модернізації (від рівня Ка-50). Проте з огляду на меншу масу, з бойових дій росня винесла тільки те, що будь-яка броня пробивається ЗСУ з урахуванням насиченості протитанкових засобів в наших військах, тож можна зекономити, зменшивши кількість броні.По-друге, машина названа Ахмат, і це перша відсилка ВПК орків то кадирівців. Ці ТікТок війська несуть найменші втрати, оскільки на передовій не бувають, проте мають гарних медійників, тож зараз y балалаєчників вони вважаються найгрізнішим родом військ (бо ВДВ все полягло на півдні та під Харковом). Очевидно там сподіваються, що солдати захочуть "мати машину як у кадирівця", тож перехід на нову, та значно гіршу техніку перейде на ажіотажі. При цьому варто згадати, що сам дон-гандон їздить на українському Новаторі – єдиному трофеї, який вдалося здобути лаптям.По-третє, машина на 100% складається з того гівна, яке виробляється виключно в запорєбріку. За словами її розробника, в "Ахматі" взагалі немає електричних частин, що дозволило пришвидшити її виробництво в 10 разів порівняно з Тигром. Найперше це пов'язане з тим, що росні не вистачає озброєння – потік аліментників не змінюється, а озброювати окрім калашів нічим. Отож схоже, що наступні "армійські корпуси" будуть формуватися за наступним принципом: ~10% - те, що залишилося від їхніх попередників, а решта - необстріляні лапті, з горем навпіл озброєнні Ахматами, Т-62 чи Т-54 і причіпними гарматами Д-20 чи Д-30UAGRAFF - підпишися | Записки Українського Графомана