Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Клуб дослідників Толкіна
Added 06 Dec 2025

Клуб дослідників Толкіна

@ua1Tolkien
Number of subscribers: 2 474
Photos: 2,130
Videos: 85
Links: 1,110
Description:
Зарядити — https://t.me/boost/ua1Tolkien Реклама — https://t.me/ua1tolkienwerbung Навігація — https://t.me/ua1Tolkien/1558 Ми на інших платформах — https://linktr.ee/ua1tolkien
Source

Клуб дослідників Толкіна | Хоч багато хто з вас уже заглянув під подушку та знайшов там чарівні п...

Telegram community logo - Клуб дослідників Толкіна Клуб дослідників Толкіна @ua1Tolkien
3 500 Views/Reach 2025-12-06 16:00 Message №2165
🎄Хоч багато хто з вас уже заглянув під подушку та знайшов там чарівні подарунки, Святий Миколай притримав для вас ще один)🏳️Спільно з «Комірчиною письменника» даруємо славнозвісні «Листи Різдвяного Діда» авторства Дж.Р.Р. Толкіна!Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору. Умови максимально прості 📜:▪️ підписатися на «Клуб дослідників Толкіна» та «Комірчину письменника»▪️ Написати "+" у коментарях під цим дописом▪️ поширити пост серед знайомих▪️ насолоджуватися передріздвяним настроєм 😉Розіграш триватиме з 06 по 19 грудня, 18:00! Нехай щастить!Велике прохання не спамити та не писати більше одного "+", спам та коментарі не по темі видалятимуться Клуб Дослідників Толкіна