Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Типове Ратне
Added 14 Jul 2024

Типове Ратне

@typical_ratne
Number of subscribers: 8 238
Photos: 8,170
Videos: 2,820
Links: 2,100
Description:
Ратне. Ратнівщина. Поділитись новиною - t.me/TYPICALLL Зарядити канал - https://t.me/boost/typical_ratne
Source

Типове Ратне | Дорогі бойові побратими та посестри! Щиро вітаю увесь особовий склад б...

Telegram community logo - Типове Ратне Типове Ратне @typical_ratne
2 290 Views/Reach 2026-03-29 07:34 Message №12944
Дорогі бойові побратими та посестри! Щиро вітаю увесь особовий склад бригади з Днем 100 омбр!Два роки тому наша «Сталева Сотка» одержала статус механізованої бригади і увійшла до складу Сухопутних військ ЗСУ.Відтоді ми пройшли запеклі бої на Покровському, а згодом – на Торецькому напрямках. Нині ж – продовжуємо успішно стримувати ворога на підходах до Костянтинівки.Загалом ми уже четвертий рік перебуваємо на сході України. Ще в статусі бригади тероборони наші підрозділи героїчно билися на Бахмутському, Лиманському та Куп’янському напрямках.Перше ж бойове хрещення бійці «сотки» одержали на початку повномасштабного вторгнення на Київщині.Нині ми можемо впевнено говорити, що 100 омбр є однією із найбоєздатніших бригад Збройних Сил України. Нас щиро поважають побратими та посестри з інших підрозділів, і нас люто ненавидять вороги – адже ми їм добряче залили сала за шкуру!Так, нам дістаються найскладніші завдання, які ми виконуємо ціною неймовірної стійкості та мужності нашого особового складу.На жаль, ми зазнаємо болючих втрат. І сьогодні найперше згадуємо кожного і кожну, хто загинув, або зник безвісти на полі бою. Завдяки їхньому подвигу Україна вперто стоїть попри шалений тиск здичавілої орди.Я дякую кожному бійцю і кожній бійчині «Сталевої Сотки» за їхню щоденну титанічну працю. Ви неможливе робите можливим, щодня виборюючи для нашої держави надію на відродження та процвітання.Бажаю усьому особовому складу бригади здоров’я, сил та завзяття – адже поборотися з окупантами нам ще доведеться! А також бажаю найголовнішого –живими та з честю повернутися до своїх домівок, адже там на вас чекають понад усе!З Днем 100 омбр, дорога родино «Сталевої Сотки»!Тримаємо стрій – і все буде Україна!Командир 100 омбр, полковник Руслан Ткачук.