Source
Ти як? | Думали, що напали росіяни»: блекаут у Берліні – німці налякані, україн...
1 440 Views/Reach
2026-01-06 09:24
Message №2333
🗣 «Думали, що напали росіяни»: блекаут у Берліні – німці налякані, українці відкрили пункт незламностіЧетвертий день один із районів столиці Німеччини перебуває в блекауті через підпал кабелів на електростанції. Заяву про причетність до підпалу оприлюднило ліворадикальне угрупування. Наразі триває слідство.«Німці сказали, що в нормальній ситуації цей ремонт тривав би чотири-п’ять тижнів. Українці пишуть у соцмережах, що в нас енергетики під обстрілами ремонтують – і люди мають світло, тепло. І жартують, що треба наших людей сюди привезти, щоб вони тут їх навчили», – розповідає Оксана Орел, яка знайшла прихисток у Берліні після початку широкомасштабного вторгнення.
Хтось із місцевих залишається вдома й освітлює кімнати свічками, хтось їде до знайомих або йде до аварійних пунктів. Тим часом українські біженці організували пункт незламності, де можна підзарядити гаджети, зігрітися та випити гарячого чаю. Своїм досвідом життя під час блекауту в Німеччині українці поділилися з проєктом Радіо Свобода «Ти як?».