Source
🇺🇦Переселенці_UA | Про що говорять на ТОТ: в Бердянську запустили опалення, а люди зливаю...
3 300 Views/Reach
2024-11-05 11:46
Message №4103
Про що говорять на ТОТ: в Бердянську запустили опалення, а люди зливають воду з батарейПовертаємося до того, про що говорять на ТОТ. Інформацію ми перевірити не можемо, самі розумієте чому ☝️⏱️З 1 листопада на тимчасово окупованій території Запорізької області подовжили комендантську годину. Тепер вона діє з 22:00 до 05:00. Комендантська не діє на автомобільній дорозі М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ” та дорозі М-18 “Харків-Сімферополь-Ялта”🛠️В Бердяську окупанти відзвітувати про початок опалювального сезону. Кажуть, що тепло дісталося не всім. А ті, хто його все-таки отримав, дуже сумніваються, що це надовго. Стан тепломереж міста бажає кращого. Недолугість влади “кращою” уже і не зробиш.💦Про проблеми з водопостачанням в Бердянську відомо давно. Щоб хоч якось отримати воду, місцеві жителі зливають її з батарей опалення. Окупаційна влада погрожує, що через це котельні будуть аварійно зупинені. Окупанти кажуть, що організовують підвіз води, але бердянцям, напевно, забули про це сказати. Бо вони не в курсі. 🫠Тим часом “Бердянськводоканал” посів друге місце серед окупованих підприємств Запорізької області у російському рейтингу “Ліга кращих”. Хоча навіть за російськими реєстрами це підприємство є збитковим два роки поспіль. От що треба, щоб бути кращим!🤡23 жовтня псевдогубернатор Є.Балицький ввів “сухий закон”. Пройшов тиждень, і... він його відмінив. Окупанти протримались без алкоголю цілий тиждень! Може, це напередодні “свята” – “дня народного єднання”? Чи то Балицький від алкогольного отруєння відійшов?