Source
Твій Володимир🇺🇦 | У Володимирі ветерани зустрілись із представниками біоенергетичної ком...
17 100 Views/Reach
2026-03-19 07:13
Message №36225
У Володимирі ветерани зустрілись із представниками біоенергетичної компанії, яка має намір розбудовувати промисловість громади через створений державою механізм - індустріальний парк.Участь у зустрічі взяли представники компанії - ініціатора його створення — Олег Миселюк та Олександр Яровий.📍 Захід відбувся на території колишнього цукрового заводу, де, власне, і планують створити «Ладомир Еко Парк».Під час зустрічі:▪️ представники індустріального парку презентували майбутній проєкт та запропонували працевлаштування у звʼязку з початком підготовчих робіт функціонування промислового майданчика▪️ ветерани мали змогу; поставити і отримати відповіді на всі хвилюючі їх запитання;▪️запрошеним презентували перспективи розвитку існуючої промислової території громади💼 Окрему увагу приділили працевлаштуванню ветеранів — як у майбутньому, так і вже сьогодні. Також обговорили можливість їх участі в індустріальному парку через формат розбудови ветеранського бізнесу.🤝 Як наголосили представники бізнесу, в розбудові виробництва у громаді пріоритетна роль відведена саме ветеранам, їх соціалізації, адаптації, працевлаштуванню і власному становленню як підприємців.INSTAGRAM • 👌• FACEBOOK • TIK-TOK • Надіслати новину