Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Added 14 Jul 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Number of subscribers: 7 380
Photos: 1,010
Videos: 48
Links: 267
Description:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Source

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Це, друзі, новинка на ринку України - корм Orygo. Але Пссс, насправді ...

Це, друзі, новинка на ринку України - корм Orygo. Але Пссс, насправді це Альфа Спіріт із трохи іншим складом. Ми його знімали і оглядали для колег і партнерів з магазину Біоеліт, але і розкажемо враження вам. -------------Що це: напіввологий холістик для собачок.Фішка: окрім того, що він напів вологий - склад та "Оріго формула"Що за формула? Це маркетингова назва великої кількості "бонусів", ну приблизно як в Акані. Купа всяких трав, овочів і вітамінів, лайк.Ціна: 383 грн/кг, якщо купувати велику пачку. 8кг.Де купити: не реклама, впринципі будь де, але краще тут - у наших колег - БіоелітСклад: В цілому виглядає приблизно так: 🔆 50% основного інгредієнту, свіжий лосось/курка/качка/тощо.🔆 30% додаткового інгредієнту, інший вид м'яса або риби. 🔆 3-4% фішки, наприклад броколі.🔆 2,6% "оріго формули" - суміш усяких бонусів. БЖВ там також непогані, класні, особливо як для напів вологого корму. Фосфор в нормі, білки 30%, жири менше 20%. Висновок:По факту це краще, ніж ми собі можемо думати. Корм ми пробували на смак - там добре виражена ця "формула". Віддає чи то базиліком, чи то іншою травою, але приємно. Якщо б ми не сказли, що це корм - впевнені, що ви б подумали, що це снек для людей. А ще там крутий склад, реально крутий, багато тваринного білку, нуль лишніх вуглеводів, зернових, тощо.Короче, поки воно коштує дешево - однозначно рекомендуємо. Доречі, там фішка в тому, що порції фасовані у таких контейнерах, як на фото вище, це дуже зручно, з точки зору свіжості корму. ОРІГО - РЕКОМЕНДУЄМО!