Source
КОН TV | Друзі, у Львові станом на зараз 7 січня на мою думку по місцевих жител...
225 Views/Reach
2026-01-07 12:46
Message №838
Друзі, у Львові станом на зараз 7 січня на мою думку по місцевих жителях пішов тронний ударМожливо в інших містах таке саме, напишіть і поділіться. Але оскільки медійно в суспільстві Львів накачували, як місто, куди треба 7 січня поїхати святкувати народження Ісуса Христа - тоді багато, що стає зрозумілим, чому така сьогодні історіяОтже: вранці о 06:00 відключили світло по обʼєктах критичної інфраструктури: медичні заклади і трамваї та тролейбуси, а також чомусь виріши не чистити дороги, і тротуари - тоді як цілу ніч падав сніг з дощем і на дорозі просто “каша”Тому у Львові маємо проблему: в медичних закладах не має світла, трамваї і тролейбуси не ходять і для людей це реальна проблема, бо багато добираються як на роботу так і по справах громадським транспортом, ну місто стоїть та обʼїздна - бо дороги не чистятьНа мою думку дата 7 січня вибрана не випадково, оскільки ще не давно майже вся країна в цей день святкувала Рождество Христове, тепер також багато хто святкує, а хто не святкує все одно до цієї дати ще відноситься з трепетом.Друге: створена штучна проблема, яка героїчно зараз долається - мається на увазі відключення від електропостачання медичні заклади, трамваї і тролейбуси(громадський транспорт).Третє: для кращого ефекту людям - вирішили не забирати сніг з дороги і тротуарів: тоді створюється спеціальний емоційний стан для тих, хто в авто та тих хто добирається тротуарами.Гра триває, запасаємось попкорном, не ведемося на це емоційно, тримаємо в спокої своє серце, спостерігаємо пильно - все приховане, стане явним і все таємне відкриється!Всім бадьорості духу і не піддаватися негативним емоціям, куди нас вирішили кинути в черговий раз.Христос ся Рождає!