Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Added 14 Jul 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Number of subscribers: 752
Photos: 639
Videos: 16
Links: 237
Description:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Source

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Ще з учора писала в твітері, що так довго чекала анонсу, який можливо ...

Telegram community logo - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
420 Views/Reach 2026-03-05 07:13 Message №701
Ще з учора писала в твітері, що так довго чекала анонсу, який можливо буде вночі, що вже і перехотіла. А він і був.Я люблю Сару Маас. Трон зі скла вважаю найкращою серією свого життя. Хоч і починала з ДШІТ якраз, який теж запав в серденько тоді (я навіть робила в книжковий клуб смішну презентацію, чого дівчатам треба прочитати Двори…), але краще Трона не існує.Проте так довго чекали реліз продовження, так багато було теорій, а найголовніше, Сара за цей момент встигла написати і закроссовити ще Місто півмісяця, який я щиро ненавиджу і вважаю повним розчаруванням, що я вже щось і не сильно радію (особливо коли думаю, що там зʼявляться герої Міста Півмісяця, то аж око сіпається). Знаєте, сильно горів горів, що аж перегорів.Здається, що після стільких років очікувань без навіть приблизних дат — тут теж продовження вже може розчарувати, але звісно, буду читати (можливо слухати, не впевнена). Але напевно вже не з таким excitmentом, як колись може рік тому, спробую взагалі підходити без очікувань👀