Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Added 14 Jul 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Number of subscribers: 752
Photos: 639
Videos: 16
Links: 237
Description:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Source

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Учора прочитала першу в житті мангу. Я з тих людей, хто не дивився жод...

Telegram community logo - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
369 Views/Reach 2025-04-10 11:30 Message №260
Учора прочитала першу в житті мангу. Я з тих людей, хто не дивився жодного аніме і не читав манги (до учора). Не засуджуйте мене, будь ласка, просто ніколи до цього не тягнуло, навіть щоб спробувати, незважаючи на всю популярність в світі. (Мені взагалі складно дається пробувати нові формати, я тільки в 2023 вперше спробувала комікси та графічні романи і мені не одразу сподобалось)Подруга абʼюзить мене подивитись Атаку Титанів і тому коли анонсували мангу від Артбукс, а я призналась в твітері, що я взагалі не в темі, окрім того, що знаю цю назву і що це якесь там скло скляне — прекрасні люди made me buy мою першу мангу. Купила перший том «Фрірен» (те що порекомендували) і учора прочитала. Що можу сказати. В цілому, мальовка дуже сподобалась, деякі моменти були кумедними, навіть собі виділила одну класну цитату. Але в цілому — мені було нудно…Поки не зрозуміла, все ж таки формат не мій, чи сама історія така.Тому буду пробувати, бо не люблю робити висновки так швидко. Зараз в поштомат їде «Мої близнюки» (це знову з рекомендацій твітерських). Також, порекомендували «Сталевий Алхімік».Якщо ви любите мангу — можете порекомендувати в коментарях, щоб мені спробувати, щоб можливо закохатись в цей жанр/формат😉