Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Труха⚡️Крим
Added 14 Jul 2024

Труха⚡️Крим

@truexacrimeaua
Number of subscribers: 59 960
Photos: 5,730
Videos: 3,960
Links: 10,700
Description:
⚡️Крим – це Україна! ЗСУ близько. Для друзів: https://t.me/+H6lVXLGmYaIxODZi Реклама в каналі @promoutionkr_bot Надсилайте адміну контент @truexacrimiasend_bot

👥 Number of subscribers

59 960
Average/Day:: +483
Average/Week:: +748
Average/Month:: +446

👁️ Average views per message

15 969
Average/Day:: 18,700
Average/Week:: 15,286
ERR: 26.63%

📊 Messages per Day

5.4
Last day: 8
Week average: 6.7
Average per day: 5.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 14,300 26-04-25 07:02
❗️Вчора ви вже бачили цей збір.Але 3 евакуаційні пікапи для 15 БрОП «Карадаг» досі не стоять там, де мають рятувати життя.Війна не зупинилась на ніч.Поранені не почали чекати довше.І потреба не стала менш терміновою тільки тому, що пост уже був учора.Збір від МБФ «Р.Н.М»Для 15 БрОП «Карадаг» вкрай потрібні:– 3 евакуаційні пікапи, оснащені РЕБамиСума – 930 000 гривеньАктуальний залишок на зараз: 600 000 гривень Без довгих пояснень.Без “нагадуємо”.Без ілюзій, що це зробить хтось інший.🇺🇦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj🇺🇦 Приват24:https://www.privat24.ua/send/1m7cw🇺🇦 Волонтерська карта: 5168745183170726🇺🇦 PayPal: [email protected]🇺🇦 Крипта: https://cfdoc.org/donate#crypto30, 60, 90, 300 гривень — це не “символічно”.Саме з таких донатів і з’являються машини, які вивозять живих.⚔️ А серед усіх, хто задонатить від 300 гривень, хлопці з 15 БрОП розіграють історичний символ української відваги — козацьку шаблю, виконану українським майстром.У п’ятницю цей пост можна було просто побачити.У суботу вже треба визначитись!
👁 13,000 26-04-24 06:59
💔У війни немає проблеми забирати людей.Проблема завжди в нас — чи встигнемо ми забрати їх раніше.Саме тому зараз потрібні авто під евакуацію.Без них кожен виїзд — довший, важчий і небезпечніший.А на фронті “складніше” дуже швидко перетворюється на “пізно”.Збір від МБФ «Р.Н.М.»Для 15 БрОП «Карадаг» вкрай потрібні:– 3 евакуаційні пікапи, оснащені РЕБамиСума – 930 000 гривень Тут немає гарних слів і зайвих пояснень.Є лише проста реальність:з’являється авто — з’являється шанс.Не з’являється авто — шанс зникає.🇺🇦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj🇺🇦 Приват24:https://www.privat24.ua/send/1m7cw🇺🇦 Волонтерська карта: 5168745183170726🇺🇦 PayPal: [email protected]🇺🇦 Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoСкільки дати — вирішуєш ти.Але не перекладай це на когось іншого.ЗСУ вже давно роблять свою частину.💔 Тепер черга за нашими 30, 60 чи 90 гривнями...⚔️А серед усіх, хто задонатить від 300 гривень хлопці з 15 БрОП розіграють історичний символ української відваги - козацьку шаблю, виконану українським майстром! (останнє фото)
👁 15,500 26-02-21 08:05
Майже 4 роки пройшло…Це не просто роки — це фронти, окопи, чорні пакети. Це Україна, яка тримається на крові своїх дітей.💔 Усі ці збори стали частиною нашого пекельного життя.Не витрачайте час на казки про перемовини — там ні хєра немає для тих, хто зараз під дронами.Подивіться на екіпажі, які згоріли після атаки. Вони теж хотіли додому.Збір від МБФ "Р.Н.М"На 5-й рік війни в нас майже недосяжна ціль — до кінця місяця закрити 12 евакуаційних автівок.🙏🏻 Це ще 6.4 млн грн. Чому маєте задонатити саме зараз? Ми не знаємо...Але якщо втомляться ті, хто в окопах — кінець війни побачать вже не вони. І не ми. Я задонатив. Ти задонатив.І хтось ще раз усміхнеться своїй дитині у воцапі замість того, щоб його номер залишився без відповіді.Не менше 30 гривень.👇Це не «дрібниця». Це участь:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoКерівник фонду передасть комусь із вас свою Audi Q5 за донат від 90 гривень.Але головний приз — не авто.🇺🇦 Поки жива наша єдність — живі наші воїни.Поки вони живі — жива Україна 🇺🇦
👁 14,400 26-02-14 07:59
💔Учора евак не доїхав до пораненого 900 метрів. FPV. Вогонь. Кінець.І таких історій буде більше. Бо евакуаційні екіпажі зараз — головна ціль для ворожих дронів.❗️це той момент, коли або ми різко включаємось — або поранених стає більше, а шансів в них менше.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🆘 термінова потреба 12 евакуаційних пікапів з РЕБ, для 6 підрозділів. Не “для комфорту”. Щоб доїжджали, щоб не перетворювати евакуацію в труну на колесах.Сума: 6 900 000 гривень.Термін: 6 днів ❗️Треба усвідомлена допомога.Не всіх. Не “хто може”. А саме тих Людей, які прочитають і зроблять дію❗️Не треба багато.Якщо кожен хто прочитає зараз закине по 300-600-900 грн — ми закриємо цю потребу вже сьогодні.Без пафосу. Без лайків. Просто дія.👇Дія тут :- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЦі машини не возять війну. Вони вивозять ЖИВИХ❤️‍🔥🫶Репост = дія🫶Коли закриємо цей збір — Audi Q5 засновника Фонду поїде одному з донатерів.Донат від 90 грн (і кратний) бере участь автоматично.
👁 15,600 26-02-07 07:59
⚡️ Запорізький, Донецький, і вже Дніпровський напрямки тріщать. І по зведенням, і по пораненим, і по загиблим...Ворог підсилив тиск. Втрати ростуть. Часу на помилки немає.💔 Українські захисники стримують навалу — ціною власного життя. Один з шансів зберігати життя це — евакуаційні пікапи, яких катастрофічно не вистачає.Хлопці кров'ю платять за кожен метр нашої землі.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять". Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір за 2 дні. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 14,100 26-01-31 08:03
🕯Січень закінчується не календарем — а сотнями моментів, коли медики не встигли.Це не просто статистика — це більше ста голосів поранених, які розчинилися в металевій тиші, бо за ними не приїхали.💔Куп'янськ. Запоріжжя. Земля тут не просто мерзла — вона висмоктує тепло з кожної відкритої рани, перетворюючи живу кров на іржавий лід.Тисячі чоловіків вже віддали все. Вони не стоять на колінах перед ворогом — вони вростають у цю землю, стікаючи життям у порожнечу.Збір від МБФ "Р.Н.М" Нам потрібні 3 евакуаційні пікапи з РЕБами. Без РЕБу ці машини — просто бляшані труни, ідеальні мішені для FPV-дронів. Нам потрібен не просто транспорт, а невидимий щит, який засліпить смерть у повітрі.300 сімей, які ще можуть почути «Я вдома».500 дітей, чиї малюнки в кишенях батьків ще не просякли липким червоним кольором. Твої 30, 60, 90 гривень — це:Це кубометри кисню в легенях.Це іскри РЕБу, що збивають дрон-вбивцю з курсу.Це оберти коліс, що виривають тіло з пазурів мертвого поля.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoТрамп не прийде в окоп під Куп'янськом. Коаліція не витягне пораненого з-під вогню на Запоріжжі. Там немає нікого, крім цього хлопця, який притискає фото дитини до розірваних грудей, і ТЕБЕ.❤️‍🔥 Без розіграшів та подарунків, як у старі часи - давайте закриємо збір, бо це потрібно зробити!
👁 17,400 26-01-24 08:02
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів... Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина. Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
👁 17,000 26-01-17 07:59
💔 Сумщина. Засніжені поля — повітря тут не прозоре, воно густе, як сира нафта, і пахне залізом.Вже цього року більше 400 чоловіків залишили свої життя в цьому чорному снігу. Їхній останній подих не розчинився — він замерз. 🤬 Ворог дивиться в монітор. Він бачить Червоний Хрест на автівці і для цих покидьків це не знак порятунку. Це ідеальна мішень. Б'ють навмисно по евакам.Медики 21-ї ОМбр стоять у цьому пеклі! У них немає права на втому. У них є тільки порожнеча замість машин, які спалив дрон.Збір від МБФ "Р.Н.М" Нам не потрібні співчуття. Нам потрібне залізо, щоб врятувати життя на Сумському:3 евакуаційні пікапа + РЕБ, які мають можливість вивезти 300х з-під дронів1.1 млн гривень❗️ Це вартість квитка назад із того світу, де вже стоять у черзі сотні тих, хто ще дихає. 👉🏻 Твій донат — це не благодійність. Це твій власний палець на артерії, що фонтанує. Твої 30, 60, 90 гривень — це секунди роботи серця. Це електричний розряд, що змушує легені знову штовхнути повітря.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoМи знаємо: це не останній збір.Але кожен закритий — це менше тіл, які не встигли вивезти.
👁 18,000 26-01-03 08:03
❗️У 2026-му на фронті не стане легше.Це вже видно по цифрах: наступи густішають, евакуації не встигають.Поранених буде більше, ніж доріг, якими їх можна вивезти.Поки ми називаємо це «святами»,там це називають інакше:ще один день, у який або доживеш — або станеш рядком у зведенні.🤬Покровськ. Гуляйполе — КАТАСТРОФА.За один тиждень — мінус два реанімобіля.Ми не встигли закрити збір до 31 грудня.І часу більше немає.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🎯 До 5 січня потрібно закрити 2 реанімобіля.Залишок — 500 000 грн.На фронті немає Нового року.Є новий ранок, у якому або відкриваєш очі,або тебе згадують у минулому часі.За донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! 30, 60, 90 90 гривень —це не донат.Це втручання.Зроби його зараз.Поки цей текст ще не став чийось останній день.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе допустіть, щоб остання думка цих хлопців була «Я не встиг. Не привітати. Не пояснити. Не дожити.».Головний подарунок на Новий Рік — має бути життя для тих, хто захищає нас роками 💙💛
👁 17,600 25-12-27 08:00
💔 Різдво тут не пахне ялинками.Тут пахне гарячим металом і кров’ю, яку намагаються зупинити в темряві.Три секунди тиші після вибуху.У ці три секунди хтось перевіряє, чи рухаються пальці.Хтось шукає ногу.Хтось кричить — і одразу замовкає, бо повітря вибило з грудей.❗️ Покровськ, Гуляйполе — КАТАСТРОФА! Втрачено за 1 тиждень одразу 2 реанімобіля! Кожний витягував чийогось сина живим додому!До сліз боляче дивитися, як хлопці на відео під оточенням – прощаються та далі мовчки чекають евакуацію, бо ніякого сенсу кричати про допомогу - її просто немає…Збір від МБФ "Р.Н.М" Конченеобхідні на заміну — 2 реанімобіля 963 тис.грн до новорічних вихідних!🙏 Не ігноруйте, благаємо, це життя тих, хто чекає кінця війни не менше нашогоЗа донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! Різдво тут — це не диво.Диво це в рації замість тиші чути:“Є пульс. Їдемо.” І в святкові дні — ми можемо допомогти пораненим це почути по 30, 60, 90 грн кожний!❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе шукайте правильних слів.Це не «швидкі». Це момент, коли людина ще не стала спогадом 💙💛