Source
Оборона Одеси. Народжені в боях | Нещасних випадків під час стрибку з парашутом не буває.Жодного випадку...
379 Views/Reach
2025-07-19 19:15
Message №15913
«Нещасних випадків під час стрибку з парашутом не буває.Жодного випадку, щоб парашутист після стрибка не долетів до землі».Цей твій жарт, який я почув під час нашого знайомства, 29 років тому.Памʼятаю наше знайомство «як вчора». Троїцька, я записував пісню у твоїй студії звукозапису, а потім спустився до тебе в офіс і запитав коли мені можна буде стрибнути вперше… Мені було 14-15 років, а ти вже був досвідченою людиною яка пройшла Афганістан і отримала поранення…Памʼятаю, як ти дізнався, що я пішов на службу у 22 році і сварив мене зі словами «від тебе тут користі набагато більше. У тебе донька і наречена яка красива». Декілька днів тому, коли спілкувалися, знов сварив, коли дізнався що збираюсь повертатися на службу. Але ти робив це так лагідно, по-батьківські з одеським гумором…Тебе вже немає. Але памʼять про тебе буде жити, і не тільки в Одесі. Костя «Камікадзе» був героєм у житті і загинув, як герой.Мені буде тебе невистачати, братику. Спочивай з миром та бережи нас з неба, як робив це при житті. Честь маю 🫡(c) Вагапов