Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оборона Одеси. Народжені в боях
Added 06 Oct 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Number of subscribers: 562
Photos: 3,540
Videos: 2,220
Links: 4,240
Description:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»
Source

Оборона Одеси. Народжені в боях | Пані, любі, щиро вітаю вас із сьогоднішнім святом. В всьому світі 8 бо...

Пані, любі, щиро вітаю вас із сьогоднішнім святом. В всьому світі 8 борезня - це День боротьби за права жінок. Відзначаються:- досягнення жінок у культурі, науці, економіці, політиці, соціумі вцілому.- рівність в правах та можливостях,- здобуття права на освіту, обирати і бути обраними, працювати, розвиватись і будувати карʼєру. Продовжувати святкувати цей день, як день весни, краси і жіночності - це абсолютна підтримка серсизму проти якого і боролись жінки усі ці роки.У знак поваги до тих видатних жінок, які вибороли для нас право на своє місце у цьому суспільстві, додам трішечки про історію свята, аби було зрозуміло чому так важливо не перетворити цей день на те, що хотів від нас совок. 📌У 1857-1908 році жінки в Нью-Йорку виходили на демонстрації, вимагали скорочення робочого дня, збільшення заробітної плати та права голосу та освіти.📌 Уперше свято відзначалось 28 лютого 1909 року в США з ініціативи Соціалістичної партії Америки як «Національний день жінки». 📌 8 березня 1910-го, Копенгаген - відбувся форум жінок, де з ініціативи Клари Цеткін (вона представляла соціал-демократів Німеччини) цей день, 8 березня, зробили міжнародним святом. У цю дату жінки збиралися йти на демонстрації, щоб звернути увагу суспільства на жіночі проблеми.📌 У совєтів цей день деформували у день жіночності, день жінки-матері.Єдине, що їм було треба від жінки - вирішення демографічних проблем і праця на заводах та в полі. Ось тут рівність була зручною. 🙏🏻Фактично це не має абсолютно нічого спільного з правами жінок. Бо хтось може не хотіти народжувати 10 дітей і не працювати в полі. Ці права треба поважати. Жінка має право розвивати себе у будь-якій сфері діяльності. Може навчатись і будувати успішну карʼєру. Може бути науковцем, політиком, директором, суддею, лікарем, військовою, ким-завгодно!‼️ Ціль свята - привернення уваги до важливих питань: гендерної рівності, сексизму, насильства щодо жінки.Тепер до вітань.Українські жінки - справжні воїни нашого часу. Ми - прояв сили, стійкості, сміливості, відважності, мудрості, цілеспрямованості і боротьби. Тому бажаю вам завжди бути найкращим проявом жінки, аби вас завжди цінували, поважали, кохали і захоплювались вами ❤️Як святкувати і вітати - ваш вибір.Але не забудьте подякувати тим, хто цей вибір здобував для нас десятиліттями.@albina_vvv