Source
ТРИБУН | СХІД | Понад тиждень немає світла, води, а окупаційна «адміністрація» не реаг...
1 150 Views/Reach
2026-06-21 16:46
Message №78198
🔴 Понад тиждень немає світла, води, а окупаційна «адміністрація» не реагує. Яка ситуація у селах окупованої Луганської області?❗️ Жителі сіл Коржове (Петрівка), Лагідне та Андріївка Сватівського району повідомляють у соцмережах, що вже понад тиждень залишаються без світла та води. Люди наголошують, що населені пункти перебувають на межі гуманітарної катастрофи.💬 За їхніми словами, окупаційна «адміністрація» нічого не збирається робити.💭 «Після прильоту в підстанцію зникли світло й вода. Зараз літо, без холодильників люди фактично залишилися без нормальних умов для життя. Генератори є не у всіх. "Адміністрація" повідомляє про відновлення, але, за словами місцевих жителів, жодних робіт не проводиться», — йдеться в одному з дописів у місцевому чаті.Така ж ситуація спостерігається і в селах Кудряшівка, Варварівка, Пшеничне та Михайлівка Сіверськодонецького району.Крім того, у селах відсутній бензин, а найближчі АЗС розташовані надто далеко.💭 «Доїхати до дальньої заправки і повернутись — нереально, банально не вистачить палива. Це вже не просто відключення. В умовах прифронтового режиму, червневої спеки та повної ізоляції – це гуманітарна катастрофа. У людей похилого віку закінчуються життєво важливі препарати, які мають зберігатися у холоді», — зазначено в повідомленні.Наш сайт | Instagram | Facebook | TikTok | Підтримати медіа