Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Триатлонец'ь
Added 14 Jul 2024

Триатлонец'ь

@triatlonets
Number of subscribers: 1 345
Photos: 1,270
Videos: 594
Links: 495
Description:
Перший🇺🇦україномовний канал про український та світовий триатлон. Про українців на внутрішніх і світових стартах. Про змагання. Про тренування. Про екіп і т.д.. Зворотній зв'язок @Advokat_Kyiv Підтримати донатом https://send.monobank.ua/jar/TsAq3frw5
Source

Триатлонец'ь | Це буде мабуть крайній допис щодо історії з допінгом і стартом Iron co...

Telegram community logo - Триатлонец'ь Триатлонец'ь @triatlonets
760 Views/Reach 2024-07-24 08:02 Message №1998
Це буде мабуть крайній допис щодо історії з допінгом і стартом Iron country – так би мовити підсумок (але це не точно).Враховуючи все, що вчора було сказано, написано/описано багатьма триатлетами в триатлонних балачках, сухий підсумок має бути таким:Якщо Громадська організація "Федерація триатлону України" має залізні яйця, то наступним їх кроком має бути офіційний лист на ім'я:World Triathlon WADAЖитомирської ОВАТОВ "Бердичівський хлібозавод"ТОВ "Бердичівський пивоварний завод"ТОВ "Карпатські мінеральні води" (Карпатська джерельна)ТОВ ТК "Полісся-Продукт"ТОВ "Мегого"ФОП Посікіра О.О. (Sportek)ТОВ "Фітнес-М" (дистриб'ютор Polar в Україні)ПП "Трибуна"ТОВ "Тотвельд" (XSport)WineTourSponser ТОВ "Полісся моторс груп"з текстом про те, а-ля що така то така то особа, порушуючи Всесвітній антидопінговий кодекс (фото/відео докази можете самі знайти на відповідних сторінках івенту в інсті/в фб тощо) на неодноразові зауваження представників ФТУ, керівників клубів щодо неухильного дотримання рішення про свою дискваліфікацію, ігнорує дані зауваження, з тотальною неповагою ставиться до триатлонної спільноти України, далі можна ще щось подібне написати і в кінці "просимо врахувати дані обставини в майбутньому", і щось типу "ФТУ не може рекомендувати даний івент".Ну а раз вже дехто з вас зареєструвався на даний старт і бере участь в якості співорганізатора/волонтера, або розповсюджує промокоди на знижку і т.і., то від себе можу сказати лише одне:це не мені має бути соромно за те, що відбувається срач на цю тему, а це вам має бути соромно, що ви латентно підтримуєте дискваліфіковану особу і Ко, яка клала ВЕЛИЧЕЗНИЙ БОЛТ на свій дісквал, на Правила = на кожного з вас і на триатлон в цілому.Ось вам і прояв відсутності кудьтури до триатлону.У мене все.p.s. на Sopachiv Super Sprint зареєструвався онлайн, бо AmberTriSport 🫶