Source
Моніторинг UA✙ 📡🚀 | ️💡Що буде зі світлом у найближчі місяці?Станом на зараз,генерації повн...
2 730 Views/Reach
2026-04-17 08:37
Message №85628
❗⚠️💡Що буде зі світлом у найближчі місяці?Станом на зараз,генерації повністю вистачає для покриття потреб країни.Удари ворога по енергетиці фактично зійшли до нуля, їх інтенсивність мінімальна на сході та півдніПерехід на літній час і пізніший захід сонця також суттєво знизили споживання. Світло вмикається пізніше, вуличне освітлення працює менше годин!Фактично зараз основне споживання це підприємства та електротранспорт. Побутовий сегмент не створює суттєвого навантаження.Окремо про вигадки щодо кондиціонерів влітку,хмарної погоди і такого подібного — це відверті маніпуляції. Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах та будинках, і навіть у пікові дні їх сумарне споживання не йде в жодне порівняння з зимовими навантаженнями від котелень, електрообігріву та тисяч систем освітлення по країні.До того ж,у літній період ніч триває всього 6–7 годин,тобто побутове навантаження - мінімальне!Єдиний фактор ризику це локальні удари по підстанціях або мережах у конкретних регіонах. У таких випадках можливі тимчасові відключення в окремих містах чи районах, які підв’язані до пошкодженої інфраструктури. Але це не має мати системного характеру для всієї країни!@trevogaradar🏪