Source
Олександр Третяк | А тепер про дрова.За зберігання дров у своїх дровітнях без документів,...
10 800 Views/Reach
2024-11-04 07:43
Message №7401
А тепер про дрова.За зберігання дров у своїх дровітнях без документів, селяни і не тільки, можуть тепер сісти за ґрати від 5 до 7 років.Так гласить буква закону проголосована Слугами народу та підтримана ОПЗЖистами у ВР, 10 жовтня.До Кримінального кодексу України законопроєктомNº 9665 додано статтю Nº 246-1, якою передбачено,що за перевезення, зберігання, збут дерев, чагарників або деревини без документів, що підтверджують законність їхнього походження (або з підробленими документами), вчинені у значному розмірі, настає кримінальна відповідальність - від штрафу, розміром 34 000 грн до позбавлення волі на строк до 3 років. А якщо порушення буде вчинене повторно, групою осіб за попередньою змовою або у великому розмірі - штраф від 170 000 грн до 7 років позбавлення волі.«Весна прийде - саджати будемо» - уже шоста весна пішла, але жодного хабарника так і не посадили, то вирішили взятись за дядька з села, який готується до однієї із найскладніших зим, заготовляючи хмиз?Чергове пробите дно від Слуг народу.