Source
ProSebe lab | Коли працюєш з компанією як fractional COO, вихідні стають жаданними.Т...
140 Views/Reach
2026-06-13 09:58
Message №1786
Коли працюєш з компанією як fractional COO, вихідні стають жаданними.Те, що я не можу в найм, я зрозуміла, ще коли мені було 18. Один з моїх бізнесів був сервісний, а одне з правил - не уходити під одного клієнта.І ось я працюю з компанією, в якій я майже однією ногою в наймі, лишивши собі частку fractional для заспокоєння, що я все ж таки вільний митець. Плюси і мінуси, та мої роздуми.Спостерігаючи зі сторони. будучи ще в ролі консультанта компанії, я боялась що я не справлюсь. В свої бізнеси більшей частю я набирала людей сама і мені завжди, навіть коли я не вміла нормально керувати, була важлива людська складова. Я не знала як мене приймуть і чи примуть, люди не мої - чужі. Люди які не команда, а просто набір людей.Виявилось, що люди чудові, класні і з них можна зробити команду. Принанні я в це повірила, а це головне.Мій другий страх був такий - чужий бізнес, відповідальність яка можливо ту мач для мене.Маючи власні бізнеси, я легко ризикувала, йшла на експерименти, бо я перекривалась своїми грошима. Відповісти грошима це найлегше в житті.Ніхто не ідеальний, ми косячили, не часто, але бувало. Якщо мій косяк призводив клієнта до збитків, я намагалась їх покрити. Чужий бізнес є чужий. Ти робиш рішення, а грошима відповідаєш не ти. Тому внутрішня вартість рішення виростає в х5.Я знаю, що страх помилки не дасть розвитку. Тож для мене самої було загадкою, як я буду з цим балансувати.Виявилось що все ок.Перший місяць я пройшла через гнів, торг, депресію і заперечення 🤣 Бо як чужа душа потьомки, так і чужий бізнес. Йдеш обережно, щоб не стати слоном в посудиній лавці.Вже на другий місяць я абсолютно увійшла в потік. Я не розділяю в відчуттях на свій і не свій. Я граю в стратегію. Є бізнес, він мені подобається, я керую з середини себе, зі всієї себе і всього свого досвіду.Якщо говорити про те, які страхи лишились, то він один.Я сильно прив'язуюсь до людей. І в момент коли треба буде піти, я не піду. Я застрягну. А бізнес не людина, він тебе змінить, коли буде потребувати нової крові для розвитку.Пи.си. щоб не втратити консультаційний і тренерський навик, я консультую і коучу і займсь психокорекцією. Є в мене під цей вид діяльності аж 2 години на тиждень.Та до мене можно прийти, якщо ви бізнесмен і у вас є те, що болить, хоч в бізнесі хоч в особистому. Текучка людей, непорозуміння з домашніми, касовий розрив чи зрада коханки, підписання партнерства чи нереалізоіване бажання написати книгу. З будь чим з цього я допоможу розібратись.