Source
ProSebe lab | Запит - пошук інвесторів)- про що твій страх?- зараз я працюю в задово...
419 Views/Reach
2026-03-22 11:11
Message №1755
(Запит - пошук інвесторів)- про що твій страх?- зараз я працюю в задоволення і продажі йдуть, а якщо я візьму у когось гроші, а раптом не вийде - що станеться якщо не вийде ?- треба буде якось повертати - хм, інвестори це люди які йдуть на свідомий ризик- але в мене є люди, які готові дати гроші під відсоток- тоді вони хто ?- кредитори - а ти хочеш залучити кого? Кредиторів чи інвесторів ? - інвесторів. Але вони називають себе інвесторами - яке тобі діло хто і як себе називає? Ти хочеш бути в ролі кого для них, вчителя, наставника, Бога, хочеш донести їм в чому різниця між кредитором і інвестором ?- я понял. Але в мене в оточенні є тільки такі люди.- кожен ранок на сніданок я готую тобі противну манку з комочками на воді, а ти хочеш яєшню. Але в мене є тільки манка. Будеш їсти манку постійно чи підеш і купиш яйця для яєшні ? - зрозумів.- а де їх шукати?- от ти зараз в молодшій групі дитячого садочку де всі сидять в кружочку і їдять манку, а тобі вже треба перейти в старшу групу, як то зробити ?- вирости ?- так ти вже виріс, але продовжуєш ходити в молодшу групу- змінити оточення і знайти інвесторів- ок, а як плануєш це робити?- я розпишу проект і сяду на форумах буду писати...- от я тебе не знаю, мені приходить якась пропозиція і ще десять тисяч спаму, яка верогідність що я прочитаю твій проект і захочу на нього відповісти ?- ну вона є - є, але постаріти можна раніше ніж ця верогідність здійсниться - тоді не знаю - а ти в стосунках ?- так, окружний - а ти перед тим як одружитись всім поспіль розсилав пропозиції ?- (сміється) ні, я побачив і зрозумів що це моя людина - відразу?- відразу дуже сподобалася - тобто кохання прийшло поступово- ну так - а як ти зрозумів, що людина твоя?- ну в нас однакові цінності, погляди на життя, але ми різні за характером - угу, а є ще певні якості, які тобі зайшли - ну так- так який має бути першим крок в пошуку інвесторів ? - скласти портрет?- так- а другий ?- зрозуміти де такі люди водяться - точно. Я зрозумів. А потім мені відразу прийти і запропонувати їм проект чи спочатку затоваришувати - а до того як ти одружився, ти жінок відразу в ліжко вкладав чи спочатку якось спілкувався?- )))) круто, я ж через це ще й оточення зміню і виросту завдяки нему- ти побачив як мозок тобі підкидував ідеї, щоб ти не вийшов з привичного кола- такДалі було тепле завершення сесії.Що я хочу вам показати цим діалогом. Мозок лінивий, він буде підсовувати вам постійно звичні механізми і переконувати що і так норм.Кожен раз коли важко зробити нові для себе кроки, можете тепер ставити собі питання, чи довго плануєте їсти ману кашу з комочками.Кусочок розмови передан з дозволу.В мене є місце в календарі для зустрічей по четвергах.Для запису пишить в особисті