Source
ProSebe lab | 30_днів_вдячності День 2Дякую сестрі, яка мені скинула ефір дівчини, н...
125 Views/Reach
2025-08-06 19:45
Message №1513
#30_днів_вдячності День 2Дякую сестрі, яка мені скинула ефір дівчини, на жаль не запам’ятала ім'я, але прізвище Климова. Її ефір був про гроші. Я включила на фоні, слухала лівою п'яткою, більше про те щоб зрозуміти, як будується продаючий вебінар і ще тому, що це скинула сестра. Ефір от прям лайтовий, зі сторітелінгом як втрачались гроші. А я ж в цьому майстер. В мене своїх історій вагон.І тут я чую - поставте застосунок урахування прибутку і видатків.І я така про себе- сто разів ставила, все одно потім обламуюсь І вона така- навіть якщо ви сто разів ставили і кожного разу обламувалисьІ я така- відьма.Ок поставлю і що?І відчуйте той азарт, що ви можете ще зротити, щоб колонці доход сьогодні щось додалось.Ставте це питання кожного дня.І я така - рукаобличчя. Я ж те саме на фінансовій розтяжці давала. Тільки через розпиши в блокнот. А ця дівчина геній. Хто буде носитись з тим блокнотомКороче, я поставила.А в мене з завтра сертифікація на тренера тренерів починається і я з переляку заздалегідь попереносила клієнтів, частину відминила, бо потім в Україну їду. І раніше, я б взагалі лишила без уваги, ну нічого не роблю той не роблю, ну буде фінансово важкий місяць, бо я в ньому працювала аж п'ять днів. Ну як є.А тут, я відкриваю додаток і в мене саме питання бамс в голові - а що ти можеш сьогодні зробити, щоб поповнити графу прибуток.І я захожу в фб, тг і шаркая ножкою кажу - все звісно неочікувано, але за таку незапланованість, проведу сесію ввечері за пів ціни. І людина знайшлась.Дякую своїй клієнтці яка сьогодні спочатку знайшлась, а потім пішла зі мною в тотальній довірі і ми змогли відразу на глибину. Те що ми змогли з нею за одну сесію, в середньому займає 4-6.Я не люблю затягнутий процес, але питаннями завжди прощупую куди можна, куди ні. І коли є оце - можна, я отримую багато задоволення і натхнення.Дякую сестрі, яка по перше приготувала кальмара, як в ресторані високої кухні, по друге, зробила просто Боженькін салат з помідорів, кінзи і персиків, неочікувана гра смаків. Белісіммо. 😁Дякую собі, за те, що вирішила сьогодні на інтервізійній групі побути в ролі клієнта. Перед початком думала який би винести запит і нічого не приходило. В решті решт від 1 до 10, я знайшла запит на 5.Час від часу заліпаю в рілзи. Але не так щоб кожного разу, не так щоб серйозно. Ви б знали, що розкопали. Цілу стратегію уникнення життя, яка вже один раз призвела до депресії. І ні, справа не рілсах по годині на день, а в тому що за цим стоїть і це зараз просто квіточки, розгорнулась би стратегія років за два три і принесла плодіща. Депресію, з втратою сенсу життя.От так воно дуже непомітно починаєтьсяІ я розумію, що свідомо, я б в житті не пішла до психотерапевта з таким запитом. І врятувало мене те, що я хожу на інтервізійні групи, де ми з колегами переживаємо різні ролі і те, що я люблю проживати роль клієнта, для того щоб краще розуміти, що проживають мої клієнти по ту сторону екрану.Вся група була в шоці, бо в тому запиті автоагресія на зараз 1,5 з 10. Ніхто не розумів, що взагалі може розкритись з такого мікрозапиту, а вийшло те, що в майбутньому збереже мене від багатьох проблем зі здоров'єм, як фізичним, так і психічним.Дякую своїй колезі, яка була в ролі терапевта на інтервізії, за здатність давати простір і майстру тренеру, за те, що вклінівалась в сесію і казала - не вірю і підіймала мене на рівень вище.Звісно, беззаперечно дякую Ян Тяну за ранкову медитацію.Сьогодні від душі можу сказати, що абсолютно чудовий день.І я з вдячністю до нього пішла гуляти вулицями.Тихої ночі друзі.