Source
Trabzonspor UA | Все Про Українців | Фатіх Текке:« Ми дуже раді, що вийшли з групи. Так мало статися, але ц...
38 Views/Reach
2026-03-04 10:04
Message №1961
Фатіх Текке:« Ми дуже раді, що вийшли з групи. Так мало статися, але це був важкий матч. Було зрозуміло, що це буде важкий матч. Я думаю, що ми грали проти однієї з найсильніших команд Туреччини. Ця сила полягає як в альтернативах, так і в таланті гравців. Треба сказати, що у них хороший склад. Їхній ритм в останні тижні, їхні ігрові установки – це команда, на яку не кожен може тиснути чи протистояти. Крім того, у них є талановиті гравці, які дуже добре вміють швидко атакувати, і сьогодні ми пропустили два дуже прості голи таким самим чином». Але загалом, є речі, які ми не змогли зробити з точки зору володіння м'ячем та того, де ми його мали, речі, які ми не змогли реалізувати до фіналу. Звичайно, з нашої точки зору, здається, що у нас був невигідний склад, наприклад, збільшення ігрового часу гравців, які не мали багато ігрового часу протягом сезону, та необхідність використовувати гравців, які раніше не грали на певних позиціях. Однак, я думаю, що всі гравці зробили все можливе. Нелегко грати проти такої команди, особливо в такій атмосфері. «На початку другого тайму ми пропустили ще один безглуздий гол. Потім ми пропустили ще один гол у швидкій контратаці. Програвши 2:1, ми завдяки ентузіазму гравців, які вийшли на поле, у поєднанні з помилками суперника, швидко забивали голи поспіль, повернувши гру на нашу користь. Червона картка також була важливим фактором. Але ми грали проти хорошої команди. Сильної команди та хорошого тренера. Бажаю їм успіху. Це був хороший матч. Вихід у чвертьфінал був саме тим, що нам було потрібно. Вітаю своїх гравців. У нас є травмовані гравці, гравці, які не повністю готові, гравці, які повертаються після травм, та інші проблеми. Тому ми продовжуватимемо готуватися як морально, так і фізично до наступного матчу. Наша боротьба триває. Вітаю своїх гравців», @trabzonsporUA