Source
Ukrainian FPV drone TORO | Друзі, вітання. Ми помалу релокувались. Створили нові робочі місця і в...
5 400 Views/Reach
2026-05-05 18:04
Message №916
Друзі, вітання. Ми помалу релокувались. Створили нові робочі місця і вертаємось в роботу. 🫡Очевидно будуть зміни в роботі, нам доведеться звикнути до нового режиму, тому без образ якщо іноді будемо десь підтуплювати, то не тому що ми ліниві. 🤦♂️ Поїхали глибше в регіони, покидати дім складно. З новин за цей час:‼️Знайдена альтернатива VRX r67 і новим Skyzone в діапазоні 6-7. Зараз є проблема з наявністю цих приймачів, тому альтернатива дуже на часі. Ретріки знову у виробництві. ✅‼️Завершено інтеграцію «комбінованого оптичного утримання» (денно - термальне) для носіїв Torque 🇺🇦. Оновлення складне і дороге, але нові борти доступні до замовлення.‼️Зроблена інтеграція Ascent в наземку, скоро детальний огляд. Про ретрик не питайте, в нас на то свій погляд. Рішення на сьогодні вже існує, хлопці які зробили - великі молодці💪, повторювати їх проєкт ми не націлені по причині дефіциту комплектуючих (це горловина бутилки). Маємо власне бачення - як тільки, так одразу. ‼️Тут малась би бути важлива інформація, але про неї ми ніхуя розповідати не будемо. ✈️