Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - той шо Харківець
Added 06 Dec 2025

той шо Харківець

@toishokharkivets
Number of subscribers: 2 729
Photos: 4,520
Videos: 1,080
Links: 1,220
Description:

👥 Number of subscribers

2 729
Average/Day:: +36
Average/Week:: +235
Average/Month:: +886

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 0
Week average: 2.7
Average per day: 3.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 412 26-03-25 01:48
сьогодні по укр.твічу робили знову накрутку і спам.в тому числі Ярохам, спамили моїм посиланням.вони подумали, шо це я, попросив своїх людей з чату таке робить і сказали, шо дадуть мені репорт за це (робить мені нєхуй, чим отакою хуйньою займатись, ну то похуй, хай, що хочуть те і думають)а потім ті самі боти, прийшли до мене і писали - нахуя ви Ярохам спамите, вони будуть вам репорт кидати (прикріпив скріни)я перевірив тих, хто це писав, а вони навіть не зафоловлені на ярох )потім мені писали в чаті, що це Смокі робить, і тд і тп (останній скрін)потім накрутили мені 450 онлайну 👍того, якшо у вас є голова на плечах, ви зрозумієте, шо це все боти і пишуть вони як реальні люди.бо не можуть за один вечір всі стрімери придумать, щоб люди з їхнього чату писали іншим стрімерам і спамили їм.короче отака хуйня. на репорти Ярох по факту похуй, хай передивляться мій стрім і побачать, шо я нікого і нічого не просив спамить, але то треба додуматись до такого, то може вони таке і не зроблять. знову ж таки - похуй.я чистий, моя совість чиста, до завтра.будемо дзвонить гадалкам 💋
👁 178 25-12-29 14:16
АНОНС СТРІМА НА ЗАВТРА 🚨значить так, завтра буде ламповий, домашній, дружній передноворічний, останній в цьому році стріму вас буде можливість зідзвонитись з Сантою в прямому ефірі, розказати як ви себе вели, що робили цілий рік і головне - розповісти віршик, це обовʼязково! (для цього потрібен Діскорд, така програма як був раніше Скайп, де можна буде зідзвонитись)після цього у нас буде Сонг-батл /для тих хто не в курсі, тут співати не треба) вам треба підготувати один трек, який ви закинете на сайт, де будуть рандомно підбиратись пари треків і ми будемо в чаті голосуванням вибирати хто проходить даліТЕМА СОНГ-БАТЛА - ваш найкращий трек за 2025 рік / не обовʼязково новорічний чи різдвяний, просто трек який ви слухали найбільше, чи який повпливав на вас, чи просто Смарагдове небоВАЖЛИВО! Підготуйте на всякий декілька треків, бо я впевнений будуть повтори і якшо модери видалять ваш трек, то треба буде закинути ще якийсь (не робіть ставки на Смарагдове небо і Шугар - Олєг) Так шо якось так)) готуйтесь на завтра, початок о ~21:00, проведемо цікаво і дампово вечір 😍🫶🏻 (за найкращий віршик і переможцю сонгбатла Санта-Клаус обіцяв маленькі підгончики по 500грн на карту, щоб ви шпроти купили собі😂)