Source
Той самий Бабіч | Доброго ранку, котики, сьогодні п'ятниця, а отже пора знову вам нагада...
4 600 Views/Reach
2024-11-01 06:40
Message №2099
Доброго ранку, котики, сьогодні п'ятниця, а отже пора знову вам нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 500 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 3 920 гривень, згуртувавши таким чином 28 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали уже 324 660 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.💖 Подарували Гепі Міл? Поставте серденько та поширте сей допис.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873