Source
Той самий Бабіч | Хочу подякувати вам усім за ці три роки разом. Мені надзвичайно приємн...
12 900 Views/Reach
2025-07-24 08:11
Message №2483
Хочу подякувати вам усім за ці три роки разом. Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, скільки людей непомітно стояли весь час зі мною пліч-о-пліч.Але ніщо не може тривати вічно. І цей канал теж. Я думаю, ви помітили, що я майже перестав сюди дописувати. Я чи то вигорів, чи то перегорів. Канал ріс, а я не міг прикласти голови, чим я хочу, аби він був. І так вийшло, що з плином часу він став настільки "всім", що для мене став практично "нічим". Я просто не знаю, що, як і навіщо сюди писати. Так стається.Проте я вдячний усім, хто його читав, коментував, з ким ми провели ці три роки на одній хвилі.І, дивіться, я не зникаю. Я "переїжджаю", тож, якщо вам і надалі приємна моя компанія, то запрошую вас переїхати разом зі мною. А від цього каналу ви можете з чистою совістю відписатися, він переходить в архівний режим.Тож чекаю на вас за наступними адресами:🚨 Дивовижний світ веброзробки:Мої думки про розробку, цікаві факти про HTML, CSS та JS, поради зі співбесід та багато чого іншого, що стосується саме веброзробки.@babichdevБабіч × БабічОсь тут будуть і огірки, і фотки зі ставка, і мої якісь випадкові думки, і збори, і, звичайно ж, Гепі Міл.@babichxbabichБорода БабічаЗа тупими шутками — сюди.https://www.threads.com/@babich_ssДякую за все і цьом вам у лобіка!