Source
Той самий Бабіч | Текст-реакція на оце ниття постійне, "ой, джуни не нада нікому, нам пі...
2 000 Views/Reach
2025-04-02 07:56
Message №2356
Текст-реакція на оце ниття постійне, "ой, джуни не нада нікому, нам пізда і уміральна яма". Ну да, бляха, не потрібні. Особливо якщо думати категоріями 5-10-річної давності."Джуни не потрібні".Да, блядь. "Джуни" старої генерації, "джуни 1.0", "джуни-ждуни" нікому не потрібні вже давно. Оті "джуни", які назубок знають 20 патернів, але жоден не розпізнають в коді? Не потрібні. "Джуни", яких "замінить" АІ? Не потрібні. "Джуни", єдина чеснота яких — закінчені тримісячні курси з JavaScript за програмою пʼятирічної давності? Не потрібні.Так само як не потрібні усі, хто володіє лише архаїчними навичками. Там, де можна автоматизуватися, треба автоматизуватися. Там, де можна залучати нові технології і інструменти, треба їх залучати. Хто дасть замовлення ковалю, що досі кує цвяхи вручну? Хто друкуватиме книгу в друкарні, де досі текст набирають з металевих відливків?Так і тут. Не потрібні "джуни 1.0". Але необхідні "джуни 2.0", що активно вдосконалюються, приймають нові технології та підходи. Якщо вдається мінімізувати технічну рутину, то на перший план виходять ті самі софт-скіли, продуктове мислення, бізнес-орієнтованість. Ось що зараз в струї. Ось ваша справжня додана цінність.Все боїтеся, що за 5-10-20 років джуни не розумітимуть тести, які їм генерує ШІ? Що не розумітимуть код, бо звикли покладатися цілком і повністю на Copilot 34.2? А багато ви сьогодні знаєте джунів, крафтовому коду яких ви довірятимете повністю? Ба більше, я знаю й кілька "синьйорів", які так само розуміють, що таке тести, як я розбираюсь в квантовій природі Всесвіту."Адаптуйся, або помри". Не нити, не заламувати в розпачі руки, а пристосовуватися, змінювати саме поняття джуна власним прикладом. У вас вийде, я знаю.В сучасному світі навіть 5 років це як 50 колись. Все, альо, нема джунів більше, які після курсів знали тільки, що JavaScript це не Java. Нинішні джуни мають буть потужні, як ініціативи Офісу Президента, інакше вони не джуни, а так, ентузіасти.Отака хуйова жизнь. Але якшо адаптуєтесь і виживете на ринку в цих умовах, то будете ще більшими титанами фаху свого часу, ніж я зараз.Цьом у лобіка.📖 Те саме на лінкедині💰 Віддячити за мої старання гривнею на ЗСУ.