Source
Той самий Бабіч | Вітаю, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незам...
1 900 Views/Reach
2025-01-10 07:09
Message №2214
Вітаю, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 3 780 гривень, згуртувавши таким чином 27 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 7 140 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.