Source
Телеком-кружок | Держспецзв'язку на XV Форумі кіберкомандувачів: посилюємо співпрацю в ...
882 Views/Reach
2024-10-08 14:40
Message №14699
Держспецзв'язку на XV Форумі кіберкомандувачів: посилюємо співпрацю в сфері кіберзахисту Заступник Голови Держспецзв'язку Олександр Потій взяв участь у XV Форумі кіберкомандувачів у місті Малага (Іспанія).Завдяки участі у форумі вдалося:обговорити з керівниками кіберкомандувань країн НАТО та партнерів Альянсу питання подальшої підтримки України в боротьбі з агресією рф.провести окремі зустрічі з керівниками кіберкомандувань США, Канади, Бразилії, Естонії, Фінляндії, Франції, Японії, Польщі та Великої Британії з обговорення питань взаємодії, у тому числі реалізації безпекової угоди.поділитися аналітикою хакерських атак проти України за 1 півріччя 2024 року від CERT-UA.зустрітись з керівництвом Іспанського національного інституту кібербезпеки (INCIBE) та подякувати партнерам за навчання українських фахівців.Форум кіберкомандувачів – це щорічна зустріч керівників кіберкомандувань країн НАТО та партнерів Альянсу, де обговорюються актуальні питання кіберзахисту, кібербезпеки та кібероборони.