Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Added 06 Jan 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Number of subscribers: 598
Photos: 252
Links: 14
Description:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Source

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Спека у Німеччині: що буде із навчанням у школахУсім привіт! Ось вже т...

Спека у Німеччині: що буде із навчанням у школахУсім привіт! Ось вже тиждень як погода у Німеччині згадала, що має бути літньою, хоч і астрономічне літо розпочалося лише сьогодні. Разом з тим, ще у деяких землях триває навчання у школах. Наприклад, Баварія вчиться, як і завжди, до 1 серпня.Так як у школах нема кондиционерів, а будівлі не розраховані на таку спеку, постає питання про Hitzefrei. Тут також виникає питання, коли настає це звільнення від Schulpflicht і хто це вирішує.Зазвичай, рішення приймається на рівні керівництва шкіл, гімназій, а не на рівні міста чи шкільного міністерства, адже у кожної школи свої особливості, які слід брати до уваги.Знаю, що, наприклад, у Лейпцигу у деяких школах на цьому тижні скоротили уроки до 30 хвилин і скасували подовжений день.У початковій школі, де я працюю, поки нічого не змінювалося, як і у гімназії сина. А ось у середній школі, де я також працюю, вже оголосили про зміну плану навчання для класів, які розташовано на південній стороні будівлі. Також скасовано подовжений день, то ж заняття у школі на цьому тижні будуть закінчуватися о 12.45. Заняття спортом для всіх класів теж скасовано.Було надіслано рекомендації для батьків: діти мають постійно пити воду, мати захист від сонця для голови та легкий і зручний одяг.А які зміни у навчанні відбулися у ваших навчальних закладах через спеку? Діліться.Усім бажаю гарного спекотного тижня!