Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українка у Німеччині. Tima Pecherska
Added 06 Jan 2025

Українка у Німеччині. Tima Pecherska

@tima_petscherskaja
Number of subscribers: 600
Photos: 252
Links: 14
Description:
У віці 35+ я опинилася в іншій країні і почала нове життя за тисячі кілометрів від рідної домівки. У цьому каналі, який покликаний допомогти українцям у Німеччині, я розповідаю про свій досвід, про своє життя та допомагаю своїм співвітчизникам. Willkommen
Source

Українка у Німеччині. Tima Pecherska | Міграційна служба в Баварії тимчасово не розглядає заявки на перехід н...

Міграційна служба в Баварії тимчасово не розглядає заявки на перехід на інші параграфи з 24 параграфаУсім привіт! Хворобливі були тижні, проте я повернулася :)З цікавою новиною. Декілька місяців веду листування з місцевою Міграційною службою. Мені надіслали необхідні формуляри, перелік необхідних документів. Проте була частина, яка мене зацікавила.У ній йдеться про те, що наразі ця міграційна служба ставить у пріоритет тих людей, які не мають ВНЖ, тобто, зміну типу ВНЖ призупинено.Примітка:Через велику кількість заяв і запитів та обмежені кадрові ресурси заяви на зміну мети перебування наразі ще не опрацьовуються, оскільки ваш дозвіл на перебування чинний ще до 04.03.2027, і в першу чергу повинні опрацьовуватися заяви від іноземців, які ще не мають дозволу на перебування.З вашим дозволом на перебування відповідно до § 24 Закону про перебування (AufenthG) ви й надалі законно перебуваєте на території Федеративної Республіки Німеччина, і будь-яка трудова діяльність дозволена.Заяву на отримання дозволу на перебування для працевлаштування як кваліфікований спеціаліст ви можете подати завчасно до закінчення терміну дії вашого теперішнього дозволу на перебування також онлайн.Однак зверніть увагу на наше повідомлення, що заяви на зміну мети перебування наразі в обробці відкладаються. Тому подання документів може відбутися пізніше.Ось такі новини, навіть не знаю, це гарний знак чи треба хвилюватися...