Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - #theytoldme
Added 21 Jun 2021

#theytoldme

@theytoldme
Number of subscribers: 3 526
Photos: 4,940
Videos: 54
Links: 1,980
Description:
Лінки theytold.me/links Писати @ttm_contact
Source

#theytoldme | Отже, тобі мабуть похуй, але я розкажу. Є такий серіал Річер. Про пере...

Telegram community logo - #theytoldme #theytoldme @theytoldme
513 Views/Reach 2026-03-26 16:04 Message №12249
Отже, тобі мабуть похуй, але я розкажу. Є такий серіал Річер. Про перекачаного чувака-військового, який творить добро направо і наліво. Тобі може траплявся фільм з Томом Крузом, але то міскаст, бо Річер має бути глиба. І вони таку глибу знайшли і розкачати. Алан Рітчсон настільки глиба, що поруч з ним Генрі Кавел (супермен) видається звичайною людиною. Так от... Оцей Алан проти МАГА. Тому що жоден нормальний християнин не буде за педофіла і уїбана. І от катається Алан на моцику по району (з бодікамерою на грудях), а його сусід вибігає перед ним на дорогу. Алан відгальмовує і трохи падає. Каже сусіду, щоб йшов нахуй, той теж в сраку посилає. Алан намагається сісти на моцик і поїхати далі. Але сусід його пихає так, що той знову падає з мотика. Нагадаю, Алан — глиба. І той сусід прям наривається. Власне, Алан його вдарив і кинув на землю. А той сусід ще й МАГА виявився. І от тепер прикол, тому що половина Мага тепер намагається скасувати Рітчсона. А інша — захищає. Тому що насправді консервативні цінності ближче Алану, ніж мага. Але я не про це. Я про те, що в їбанатів сформувалося відчуття, що їм нічого не буде. Що можна творити хуйню, а ліберали ніц не зроблять. Навіть якщо ліберали виглядають, як канонічний РічерСвіт воістину на межі третьої світової, бо давно нікому не давали нормально пизди:(