Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - #theytoldme
Added 21 Jun 2021

#theytoldme

@theytoldme
Number of subscribers: 3 526
Photos: 4,940
Videos: 54
Links: 1,980
Description:
Лінки theytold.me/links Писати @ttm_contact
Source

#theytoldme | Сьогодні мені тредс підкинув пост якогось росіянина на тему: Када укра...

Telegram community logo - #theytoldme #theytoldme @theytoldme
716 Views/Reach 2025-10-23 08:41 Message №11622
Сьогодні мені тредс підкинув пост якогось росіянина на тему: Када украінцам запрішчают вкантактє, то ані слушаюцца. Када руцкєм запрішчают інсту, ані ставят вепіен. Украінци нацийа тєрпілПо-перше, дякую всім, хто коментує і скрінить пости мовою Росією — від вас моя стрічка стає краще😒По-друге, це чудова демонстрація того, про що ми давно пишемо. Є природній стан речей. Росія дуже сильно намагається переконати, що для українців природньо говорити російською. Але ніт. Тому якщо зняти вплив Росії, то російська поступово буде вимиватись. Не за день. Не за місяць. За три покоління без російського телику, радіо та іншого — російська культура вимиється до рівня маргінальної. За наявності повноцінної культури і науки українською — у мови Росії нема шансу. Однак Росія це теж розуміє. Їй важливо душити повноцінний розвиток нашої культури. Це цілком свідома робота. Звідси і всілякі патерни про "українська — це мова села". Тому що імперіям критично важливо задушити мову колонії на верхньому рівні — культури, науки, освіти... На рівні розвитку загалом. Тому я так радію, що Шугар зібрав палац спорту, чи що він там зібрав. Тому що українська культура неповноцінна без української попси і крінжі. Те, що вони душили століттями, зараз випростовується. В мене відчуття, що точка неповернення близько. Скоро настане момент, коли українська культура зможе повноцінно змагатись на рівних з російською. І наша з вами задача зробити ЗАРАЗ, щоб укр культура досягла цієї точки. ---Тому так, як нам відключають ВК, ми не сидимо в ВК. Тому що нам нахуй той ВК не треба