Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФУТБОЛ УКРАЇНИ
Added 06 Dec 2025

ФУТБОЛ УКРАЇНИ

@theukrfoot
Number of subscribers: 44 138
Photos: 41,800
Videos: 520
Links: 19,400
Description:
📩 Співпраця – @aadmin_ua Онлайн-медіа «ФУТБОЛ УКРАЇНИ» Субʼєкт у сфері медіа: ідентифікатор медіа - R40-06084 поштова адреса: вул.Івасюка, буд. 5, м. Рава-Руська, 80316 +380 (98) 33 01 225 [email protected] Канал містить матеріали для осіб 21+.

👥 Number of subscribers

44 138
Average/Day:: +13
Average/Week:: +485
Average/Month:: +1115

👁️ Average views per message

13 046
Average/Day:: 12,700
Average/Week:: 12,327
ERR: 29.56%

📊 Messages per Day

2
Last day: 19
Week average: 2.7
Average per day: 2

Name change history

ФУТБОЛ УКРАЇНИ 2026-06-05
theukrfoot 2026-05-30
ФУТБОЛ УКРАЇНИ 2026-05-29

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 17,100 26-01-25 19:08
🇺🇦 Президент «Динамо» Ігор Суркіс – про новий контракт Миколи Шапаренка 💬 «Перш за все, це означає, що Микола – це людина, яка хоче грати у футбол, хоче грати в «Динамо». Були різні чутки, що він не хоче підписувати контракт, що він хоче піти вільним агентом. Це не про Шапаренка. Він порядна людина, і ми з ним вирішили все за десять хвилин. Я вітав його з новорічними святами, і ми розмовляли, і в нього не було жодних проблем. Потрібно мати сміливість у такий непростий час продовжити контракт із «Динамо» на п’ять років. У Миколи за сім місяців закінчувався контракт. Ми всі розуміємо, що він міг обрати інший шлях, але «Динамо» для нього не порожній звук.У свій час ми його взяли, коли йому було 16 років. Пам’ятаю, як Микола Петрович Павлов зателефонував мені і сказав: «Візьміть цього хлопця. Якщо він буде працювати, то це буде дуже хороший футболіст». Звісно, я жартував, коли були ці розмови, що Шапаренко коштує 300 млн, але він дуже важливий футболіст для київського «Динамо» – сказав президент в інтервʼю клубній пресслужбі. ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 15,900 25-12-25 12:07
🇺🇦 Олександр Кучер у коментарі «ТаТоТаке» підтвердив свій відхід з посади головного тренера «Чорноморця» 💬 «Хочете – будь ласка. Мій контракт діє ще рік: влітку я відмовився від пропозицій з клубів УПЛ та з-за кордону, тому що хотів повернути «Чорноморець» в Прем’єр-лігу. Давайте домовлятися».Вважаю, що погодився на максимально лояльні для клубу умови. Визначили терміни розрахунку. Судитися з «Чорноморцем» - це останнє, чого мені б хотілося. Заборгованості завжди впливають на гравців. Я проходив схожу ситуацію в «Дніпрі-1», але там рівень зарплат дозволяв футболістам витримувати 3-4 місячні затримки. В «Чорноморці» це не ті кошти, на які гравець може прогодувати родину впродовж довгого часу: їжа, діти, школа, садочок… Щоб знати, що в тебе надійний тил і думати виключно про футбол – потрібна регулярність.Заборгованості завжди впливають на гравців. Я проходив схожу ситуацію в «Дніпрі-1», але там рівень зарплат дозволяв футболістам витримувати 3-4 місячні затримки. В «Чорноморці» це не ті кошти, на які гравець може прогодувати родину впродовж довгого часу: їжа, діти, школа, садочок… Щоб знати, що в тебе надійний тил і думати виключно про футбол – потрібна регулярність» ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 15,800 25-12-22 11:52
😳 Мирон Маркевич у коментарі Meta розповів про «Карпати» 💬 «Тому Гліб Корнієнко, який був і, можливо, є на посаді шеф-скаута «Карпат», дав зрозуміти, що в такому випадку нікого не куплять, поки я перебуваю біля керма команди. Тобто, зробили все для того, щоб я пішов.Потім це «сміття», вибачте за вираз, хотіли засунути в «Полісся», коли командою керував Імад Ашур. Але добре, що завчасно цим махінаціям завадив президент житомирського клубу Геннадій Буткевич. Тому знову повернулися до «Карпат». Як я вже сказав, в цьому замішаний Корнієнко, Глєб Платов, а ідейним натхненником всіх цих схем був генеральний директор клубу Андрій Русол. Єдиний футболіст, кого можна назвати більш-менш кваліфікованим у всій цій компанії, це Бруніньйо.Хоча можна було зробити справжню команду з вихованців львівського футболу, які зовсім недавно виступали й за «Рух», але зараз багато хто з цих грає за «ЛНЗ» і займають там провідні ролі. Керівництву навісили локшину на вуха, привезли незрозуміло кого з Бразилії, Аргентини, Португалії... Гаразд, якби це були кваліфіковані гравці. А так, це дорога в нікуди. Тому я б по-доброму порадив президенту розібратися у всіх цих махінаціях. Це чистий розводняк» ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 15,200 25-12-19 10:19
🇺🇦 Арда Туран після матчу Ліги конференцій УЄФА з «Рієкою» 💬 «Мали не так багато можливостей для цього, тому мої футболісти добре попрацювали, я дуже щасливий і пишаюся ними. Ви починали сезон у Словенії, а зараз завершили його останньою грою тут. Отже, ви щасливіші, ніж були під час першого матчу в Любляні?💬 Звісно, я щасливий бути тренером «Шахтаря», пишаюся цим, відчуваю це щодня, і саме тому намагаюся викладатися на повну кожного дня. Я завжди буду вдячний Усевишньому за можливість бути тренером «Шахтаря», і добре усвідомлюю, наскільки це важливо для мого розвитку й розвитку команди. Я думаю про це щодня. Авжеж, іноді припускаюся помилок, але клуб, гравці та наша організація роблять усе можливе, щоб покрити ці хиби. Ми постійно підтримуємо один одного, тому зараз я дуже задоволений нашим становищем.. Я ще більше схвильований і щасливий, бо добре розумію цінність цього досягнення. Ви йдете своїм шляхом у Лізі конференцій, і є думки, що рівень суперників, з якими ви грали, не був дуже високим, за винятком «Легії» та «Рієки». Яка ваша думка щодо цього? Можете підсумувати європейську кампанію? Наскільки важливо було завершити сезон таким чином і які ваші очікування на майбутнє?💬 Минулого року «Челсі» виграв цей турнір. Я не хочу виявляти неповагу до футболу, бо він завжди сповнений сюрпризів. Ніколи не приймаю таких думок і вважаю, вони походять від людей, які ніколи не були на полі. Кожна гра складна, навіть якщо ти граєш проти академії суперника, команди U19. Потрібно поважати гру й суперника. Щодо наших опонентів у Лізі конференцій, то ми грали проти чемпіонів Ірландії, а зараз – проти чемпіонів Хорватії. Тому я не приймаю цієї думки навіть на один відсоток, бо вважаю її неповагою до футболу. Я дуже позитивно оцінюю роботу своїх гравців, щиро її поважаю і дуже радію цьому. У нас було шість місяців, дуже важких, з довгими переїздами. Ми мали поїздки тривалістю до 15–16 годин, тому потрібно виявляти повагу до футболу, бо він має чимало сюрпризів. Я пам’ятаю багато титулів, програних у матчах з невеликими клубами. Знаємо, де ми наразі є, і це робить нас справді щасливими. Якщо запитати, що мене найбільше хвилює і до чого я прагну, то це перемога в Лізі конференцій. Тепер у вас буде довша зимова перерва. Наскільки це важливо для гравців і тренерського штабу, які стикаються з такими довгими переїздами? Якими є ваші очікування від майбутніх виступів у Європі?💬 Так, для нас дуже важливо, що нам не доведеться грати в 1/16 фіналу, адже, коли у вас такі поїздки, потрібно насамперед готуватися психологічно. Також, якби ми опинилися поза вісімкою найкращих, це було б дуже небезпечно для нас, тому що, якби ми не мали цього часу, то не могли б зберегти наших гравців для внутрішнього чемпіонату і не змогли б їх належним чином відновити. Ще в цей період є можливість працювати над тактикою, бо за таким графіком у нас здебільшого немає часу на тактичні тренування. Ми працюємо з мінус одним підготовчим тренуванням або плюс одним відновним. Саме тому це так важливо й з огляду на тренувальний процес. Щодо Ліги конференцій: так, у нас великі мрії, та якщо дивитися угору, можна спіткнутися на шляху, тому ми підходимо до цього поетапно. Отже, зараз гра проти нашого наступного суперника має найбільше значення. І навіть у цих матчах на виліт ми не дивимось на весь етап у два поєдинки, а лише на наступну гру попереду. Це те, чого я навчився в Сімеоне, – іти крок за кроком. Ми поважатимемо наших противників. Чи великі наші мрії у Європі? Так, але завжди наступна гра є найважливішою» ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 12,700 25-12-15 17:06
🇺🇦 Офіційна заява ФК «Металіст 1925» 💬 «Звертаємо увагу, що публічні заклики вирішувати долю матчу шляхом голосування клубів УПЛ, а не у відповідному органі здійснення футбольного правосуддя - КДК, є маніпулятивними, не мають жодних правових підстав та порушують як принципи діяльності органів здійснення футбольного правосуддя, так і діяльності УПЛ. Наразі Дирекція УПЛ передала розгляд цього питання саме до КДК УАФ і питання в компетенції КДК УАФ, а жодні абсурдні однобокі пропозиції «Вереса» та уявні зміни до Регламенту жодним чином не вплинуть на розгляд питання, адже закон не має зворотної сили. На відміну від «Вереса» ми просимо лише діяти в межах регламентних норм та норм дисциплінарних правил.Окремо наголошуємо: поширені твердження про нібито відсутнє живлення на стадіоні, несправний або відсутній генератор — не відповідають дійсності. «Металіст 1925» жодного разу таких офіційних заяв не робив. Натомість, твердження нашого клубу стосувалися дотримання спортивного принципу змагань та готовності взяти на себе витрати на логістику футбольного клубу «Верес", від чого ми не відмовляємося.Ми чітко пояснювали: через енергетичні проблеми в Україні на стадіоні в Житомирі стався стрибок напруги, який вивів із ладу електрообладнання (запобіжники, автомати та інші елементи системи). Саме це унеможливило забезпечення стабільного живлення стадіону як від мережі, так і від генератора - який, наголошуємо, був справним та перевіреним у день матчу, що підтверджено відповідними актами.Усі документи та офіційні висновки від профільних служб щодо ситуації з електроживленням "Центрального міського стадіону" Житомира були вчасно передані «Металістом 1925» до КДК, та наразі наш футбольний клуб очікує на справедливе рішення комітету» ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦
👁 10,300 25-12-08 18:04
🐺 Спортивний директор ФК «Полісся» Вʼячеслав Шевчук – про суддівство в матчі з «Рухом» 🤒 💬 «Аномалія з кількістю карток? Причина всьому одна – Денис Резніков. 13 жовтих карток і 2 вилучення. Як це ще пояснити? Очевидно, що команди до матчу не мали жодної неприязні одна до одної, але арбітр своїми несправедливими і некомпетентними рішеннями запалив усіх люттю. Його непослідовність та неадекватні санкції спровокували сутички і надмірні емоції. Арбітр Резніков уже на 11-й хвилині взявся за «роботу»: видалив нашого гравця. Потім за аналогічне порушення навіть жовтої не дав супернику. Звісно, гравці це бачать і відчувають, що це як мінімум несправедливо. Або що тут щось нечисто. Потім Гуцуляка ногою б’ють у шию — і знову арбітр пробачає суперника. Резніков провокував усіх навколо. Тепер потрібно розібратися, чому він так робив, щоб більше таких арбітрів і таких рішень не було в нашому футболі. Також у матчі було вилучено головного тренера «Полісся» Руслана Ротаня. Як ви прокоментуєте цю червону картку?💬 Хочу підтримати Руслана Ротаня у цій ситуації. Адже ще нещодавно я сам був тренером і розумію, що навіть такій спокійній та вихованій людині, як він, неможливо спокійно дивитися, як знущаються з твоєї команди. Уявіть: ти довго готуєшся до гри, тренуєш команду, розробляєш тактику, працюєш із гравцями, а потім виходиш на поле — і одна людина ламає все це своєю неадекватною поведінкою. Це показник того, що в Україні є серйозні проблеми з рівнем арбітрів і життєво необхідні реформи» – цитує Шевчука офіційний сайт «Полісся». ФУТБОЛ УКРАЇНИ 🇺🇦