Source
ШТУКА | Я також можу дещо про музику з ігор DS cказати 🤣Там є крінжово-крута п...
974 Views/Reach
2026-03-11 15:19
Message №20889
Я також можу дещо про музику з ігор DS cказати 🤣Там є крінжово-крута пісня на титрах Aliens Infestation (гра 2011 року для Nintendo DS). Спеціально створена рок-пісня про Чужого (в стилі Металіка тощо).Текст пісні ще такий угарний (ШІ переклав):«Чужий — досконалий в структурі, вершина творіння,Та лють його — дзеркало цього втілення.Навіть синтетики вражені цією подобою,Він нищить людей, ставши смерті хворобою.Йому не потрібні скафандри чи зброя важка,Ні танки, ні ядерна міць, ні рука стрільця,Щоб груди твої розірвати — вистачить і хижака.В живому тілі він росте, мов у колисці,А в жилах — концентрована кислота замість крові.Вони приходять уночі... здебільшого, в тиші зловісній.Їхня доля залежить від шлюзу, від вакууму ззовні,Або від дівчини, що швидша за смерть у двобої.Та профі ідуть у бій. Профі бачать фінал.Приспів:Геть із LV-426 час тікати,І випалити все з орбіти, як Хікс навчив нас чекати,Бо ми знаємо...Хто каже «монстрів не існує» — той не бачив зла,Не бився з Чужим, коли навколо темрява й мла.Війни за «Компанію» ми ще не бачили такої,Цього разу ми ксеноморфам не дамо спокою!»https://youtu.be/cqzYjWLqgNA