Source
ШТУКА | Пам’ятаєте Highguard? Ось і я пам’ятаю Зараз диванні експерти в інтерн...
877 Views/Reach
2026-01-19 21:07
Message №19378
Пам’ятаєте Highguard? Ось і я пам’ятаю Зараз диванні експерти в інтернеті обурюються через повну відсутність маркетингової кампанії нового шутера від колишніх розробників Apex Legends.Apex Legends, яку, нагадаю, схожим чином випустили одразу ж після анонсу.Старого вовка новим трюкам не навчиш, тож Wildlight Entertainment пішли перевіреною стежкою (за виключенням передвчасного анонсу на TGA, який Джефф Кіллі організував чувакам за просто так). Але гадаю, цього разу ще більшу роль відіграє культура стрімерів, яка за останні роки розвинулася до неймовірних масштабів. Думаю 90% бюджету маркетингової кампанії як раз і пішло на інфлюенсерів, які 26 січня усі як один неочікувано підрублять новий «командний рейд-шутер».Тим паче, що сама гра виглядає нормально, а free-2-play формат не створює жодних ризиків чи бар’єрів для потенційних табунів гравців.А поки інтерес до гри за безкоштовно підсичується небайдужими користувачами, пресою та головною інтригою — потоне новачок у штормі чи вибереться з нього живим.(Текст не редагувати, інформацію в дужках видалити, оплата пройде через 15 хвилин після публікації)