Source
подружка з Європи 🇺🇦 | 1. Емоційна відкритість. Ця ідея, коли я її почула, стала просто вибух...
505 Views/Reach
2025-01-31 19:29
Message №2033
1. Емоційна відкритість. Ця ідея, коли я її почула, стала просто вибухом у моїй голові.У нашій взаємодії з людьми, ми часто використовуємо шаблони поведінки, які чи то закладені сім’єю, суспільством, середовищем, не знаю, звідки вони беруться. Водночас наші справжні почуття, емоції, переконання ховаються десь глибоко всередині, так і не будучи почутими і висловленими.Але справа в тому, що вони все одно є. І будь-яка недомовленість — відчувається.І тут я подумала, а чому я, власне, мовчу?Чесність у своїх думках і емоціях — це та сама харизма, яку всі так шукають і хочуть навчитися. Немає нічого привабливішого і комфортнішого, ніж твоя внутрішня гармонія з собою і простір для того, щоб тобі бути собою, а твоєму співрозмовнику — собою.Чи варто сказати, що завдяки цьому правилу в мене вирішилася більшість непорозумінь у житті з різними людьми? І задоволення від спілкування з іншими стало настільки вищим. 2. Я ніколи не ображаюся.Тут я тепер використовую тезу з «Радикального прощення», у яку щиро вірю, що будь-яка моя образа — це лише те, що інша людина чи ситуація підсвітила мені якесь негативне переконання про себе, яке сидить у моїй голові. Якийсь простір нелюбові до себе. І над цим простором треба працювати, а не розбиратися з іншими людьми.Це не означає, що потрібно залишатися в неприємних для тебе ситуаціях. Але так часто якісь образи, викликані іншими людьми, насправді настільки не про нас, а про тих людей. А наше власне задіте его заважає нам побачити ситуацію такою, якою вона є. 3. Я ніколи не порушую своїх особистих кордонів і не змушую це робити інших. Під порушенням особистих кордонів я розумію йти на компроміс із собою у ситуації, щоб, наприклад, сподобатися. Чи догодити. Спойлер: так ти не догодиш і не сподобаєшся. Тому що подобаються стійкі особистості.Тому я практично ніколи не погоджуюсь на те, що мені не подобається. Не укладаю домовленостей, які мені не подобаються. Взагалі, не роблю практично нічого, що не викликає в мене почуття 100% так.І яка ж свобода в серці настає з повною приналежністю собі. МмммПринаймні я стала настільки щасливіша, слідуючи цим правилам ❤️