Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - iNick
Added 06 Dec 2025

iNick

@theinick
Number of subscribers: 269
Photos: 63
Videos: 12
Links: 128
Description:
Розвиваю https://subsub.cc. Читаю, дивлюсь, слухаю, думаю та рефлексую. Люблю братів та сестер наших менших 🙂 Ділюся своїм досвідом керівника компанії, інсайтами зі світу відео-контенту, Web3 та AI знахідками, культурними та життєвими спостереженнями.
Source

iNick | Ми люди такі цікаві. Чи то фізіологічно, чи то культурно ми постійно н...

Telegram community logo - iNick iNick @theinick
285 Views/Reach 2025-07-02 16:44 Message №279
Ми люди такі цікаві. Чи то фізіологічно, чи то культурно ми постійно намагаємося зафіксувати цей світ. Ми хочемо, щоб молодість не йшла, здоровʼя у 50 було таке ж як і у 25. Віримо, що ми гідні усього кращого просто тому, що я - це ж Я, а інші просто це ще не зрозуміли 🙂 Вважаємо, що оскільки війни навколо не було з народження, її і не може бути в майбутньому. Життя неминуче ломає цю ілюзію можливої стабільності. Молодість не повернеш. У 50 середньо-статистично ти почуватимешся гірше. Виявляємо, що моє Я - це не центр Всесвіту. Зустрічаємо війну, якої не мало бути і краще б не було.І стає зрозуміло, що “Все тече, все змінюється” - це не просто формула давніх греків. Це і є єдина можлива незмінність життя - все в ньому постійно змінюється. Незмінна змінність. А може від так і не має сенсу щось планувати? Але якщо так, то і не треба нічого робити, бо без плану незрозуміло що робити. Хай там що, але природа людини примушує в середньому бачити стакан напівповним. Бо інакше, без позитивної перспективи, який сенс жити? Можливо тому ми всі все ще живі. Бо потреба у сенсі життя поки що переважає гірку реальність незмінного змінного.То бути невиправданим оптимістом - це погано чи добре? 🙂