Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Thegorod
Added 06 Dec 2025

Thegorod

@thegorod
Number of subscribers: 6 838
Photos: 2,490
Videos: 96
Links: 565
Description:
Світлана про: • людей, життя, місто та мистецтво • Співпраця https://www.instagram.com/thegorod.pr?igsh=MThkNDVvcXQyeGxicw==
Source

Thegorod | Я повернулась у Київ і першим ділом пішла подивитись на оновлений Беса...

Telegram community logo - Thegorod Thegorod @thegorod
1 910 Views/Reach 2025-12-11 16:41 Message №3406
Я повернулась у Київ і першим ділом пішла подивитись на оновлений Бесарабський ринок. Скажу так: у житті мені сподобалось більше, ніж на фото. Але я сподіваюсь, що тут стане більше саме продавців різних товарів. Я би зробила ставку на місцевих фермерів та представників різних господарств. Ринок побудований у 1910 - 1912 роках на гроші цукрозаводчика Лазаря Бродського, призначені ним на цю мету у заповіті.Архітектором був поляк Генріх-Юліан Ґай. Оздоблення виконували учні українського скульптора Федора Балавенського, що навчалися у Київському художньому училищі.Урочисте відкриття ринку відбулося 3 липня 1912 року.Досі історики не мають єдиної версії щодо назви ринку. Багато хто вважає, що він зобов'язаний своєю назвою привозу товарів з південних губерній, зокрема, з Бессарабії. Інші погоджуються з істориком Петром Лебединцевим, який стверджував, що «бессарабією» у 1-й третині XIX століття називали місцевих «босяків». Босяки нібито знаходили собі притулок на тодішній південно-західній околиці Києва, і тому її прозвали «Бессарабкою».Якщо ви також любите нашу Бесарбаку, то ми з History 482 створили акварельний символ, який вже можна придбати 🎁Замовити та уточнити деталі можна у History 482