Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бортовий журнал
Added 06 Dec 2025

Бортовий журнал

@the_flight_recorder
Number of subscribers: 95
Photos: 1,850
Videos: 65
Links: 369
Description:
Одного разу ви потрапили на корабель що був загублений в глибокому космосі. Він виглядав давно покинутим, а в одній з кают ви знайшли термінал, який все ще працює, не дивлячись на мертвий реактор. Ви відкрили бортовий журнал, який все ще поповнюється.

👥 Number of subscribers

95
Average/Day:: +2
Average/Week:: +2
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

45
Average/Day:: 32
Average/Week:: 36
ERR: 47.37%

📊 Messages per Day

5
Last day: 0
Week average: 6.7
Average per day: 5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 52 26-03-30 13:55
Браття і посестри, відійшов у вічність наш побратим — Сергій Кібенко (пан Мудрий).Братику…Ти пройшов через саме пекло цієї війни — Бахмут, Іванівське, Курдюмівка, Андріївка. Там, де інші не витримували, ти тримався і робив свою справу — жорстко й безкомпромісно. Ти міг годинами, з усмішкою і вогнем в очах, розповідати свої бойові історії. І лише їхній зміст давав зрозуміти, через що тобі довелося пройти.Після поранення ти не зупинився — просто змінив напрямок. Став інженером БПЛА і виріс до такого рівня, що навіть найкрутіші у цій справі зверталися до тебе за порадами. Ти однаково впевнено йшов у бій і так само впевнено заходив у нові знання. Здавалося, не існувало задачі, в якій ти не розберешся.Ти був другом. Братом. Душею компанії.Ти вів за собою — і за тобою йшли.Ти був відповідальним і справедливим, добрим і мудрим. Паном Мудрим — не просто за позивним, а за суттю. Саме ти ввів у наш побут це поважне звернення: пан Сміт, пан Синиця… І це прижилося, як і все, до чого ти торкався.Тебе поважали не за слова — за дії.Ти заряджав усіх своїм світлом, своїм гумором, своєю вірою.Ти був вірним сином України. Казав: «Вона моя рідна. Як її можна не любити…»І так боляче, що ти не дочекався дня Перемоги. Того дня, коли всі повернуться додому, обіймуть рідних і зможуть просто жити.Але ти цей день наближав. І він обов’язково настане — вже без тебе, але завдяки тобі.Світла пам’ять, брате!========📩 Для сім'ї Сергія "Мудрого" КібенкаДолучайтеся до збору коштів!Поповнити конверт через Приват24https://www.privat24.ua/send/jc8d0Номер картки конверта5168752156746011
👁 56 26-03-29 07:02
Іранські ЗМІ та телеграм-канали, пов’язані з іракськими шиїтськими міліціями, які входять до іранської «осі зла», поширили інформацію про те, що нібито Аерокосмічні сили КВІР знищили склад протидронових систем, у Дубаї, призначений для підтримки армії США, де також перебували 21 українець.Поступово ці новини починають проникати в український інформаційний простір. Висновків тут можуть бути лише три, і вони доволі очевидні: 1. Не варто вірити іранській пропаганді, яка розповідає про сотні, якщо не тисячі, вбитих американських військових, чи демонструє AI-згенеровані фото збитих F-35. Навіть блогери, близькі до КВІР, кепкують із відсталості деяких аспектів іранської пропаганди. 2. Це не значить, що розповсюдження інформації про кількість українських військових на Близькому Сході, та розповіді про країни їх розташування, як це роблять наші мудрі керманичі, є адекватною політикою. 3. Зберігайте інформаційну гігієну, і не читайте українських бабуїнів, які різко стають сходознавцями із кожною новою війною в регіоні.
👁 46 26-03-25 10:41
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
👁 56 26-03-07 12:27
Про Орбана і його дії Просто процитую Віктора Ягуна і піду далі відпочивати :) Бачу, що частина людей знову повелася на примітивну інформаційну спецоперацію, яку синхронно розкручують два союзники — Росія та Угорщина.Тому скажу прямо: якщо ви готові ковтати будь-який інформаційний вкид без мінімальної перевірки фактів — нам просто не по дорозі.Тепер коротко і по суті.Ощадбанк — державний банк України, який має офіційну ліцензію на міждержавне транспортування готівки. Саме тому австрійський Райфайзенбанк звернувся до нього з проханням забезпечити переміщення готівкових коштів з Австрії до України.Це стандартна банківська практика. Подібні операції проводяться в рамках міжнародних фінансових процедур, де кожен етап — від походження коштів до маршруту їх транспортування — контролюється і фіксується. Усі країни, через які проходить переміщення готівки, мають доступ до цієї інформації.Саме тому через такі канали ніхто не перевозить "корупційні гроші"!!. Це просто технічно неможливо: походження коштів, банки-учасники, страхування, охорона і логістика — усе перебуває під контролем міжнародних фінансових регуляторів.Тепер щодо людини, яку намагаються втягнути в цей інформаційний бруд.Генерал-майор Геннадій Кузнецов — учасник революції Гідності, герой АТО, інвалід війни. Він був важко поранений у першому бою з диверсійно-терористичною групою Гіркіна-Стрєлкова під Слов’янськом 13 квітня 2014 року. У минулому — командир підрозділу "Альфа" та керівник Антитерористичного центру при СБУ.Сьогодні він перебуває в запасі і давно на пенсії.І я переконаний, що людина з таким досвідом служби, бойовою біографією і авторитетом має повне право після завершення кар’єри працювати на цивільній посаді — зокрема керувати інкасаційною службою державного банку.Уся інша історія — це політична істерика нинішньої влади Угорщини, яка вже не знає, як пояснювати власним громадянам і партнерам у ЄС втрату тих корупційних потоків російських нафтових грошей, що годували їхню систему останні п’ятнадцять років.Саме тому запускаються інформаційні вкиди, які мають створити скандал там, де його не існує.Тож повторю ще раз.Якщо хтось не здатен елементарно відрізняти інформаційну операцію від реальних фактів — прошу просто відписатися.Нам не по дорозі.Маю честь!генерал-майор Віктор Ягун Вичерпно.Ну і так. Тих, хто доєднався до операції росіян і їх братюні Орбана - вітаю. Оце ви кончені, господи.
👁 65 26-02-27 12:13
Знаєте, яка зараз тактика у лобістів нового Цивільного кодексу? Перечекати.Вони чекають, поки стихне резонанс, ми втомимося писати пости, відволічемося на інші новини — і тоді спокійно можна буде протягнути проєкт №14394 чи його клонів у залу голосування.Влада часто ігнорує те, що люди пишуть у соцмережах. Але є мова, на яку змушені реагувати за законом. Це мова офіційних звернень.🖇️ Ми підготували лист до Комітету ВРУ з правової політики. Олена Шевченко, яка є Головою Громадської організації "Інсайт" звертається до Комітету з офіційним зверненням. Згідно зі статтею 40 Конституції та Законом «Про звернення громадян», вони зобов'язані його розглянути і дати офіційну відповідь.Суть проста: Комітет уже рекомендував включити проєкт Цивільного кодексу №14394 до порядку денного, попри серйозні зауваження та публічну критику з боку правозахисної спільноти. Ми вимагаємо переглянути цей висновок і не допустити подальшого просування проєкту без реального громадського обговорення та відкритих слухань. Відмахнутися чи проігнорувати, як коментар у фб – не вийде. Утім підпис Олени Шевченко — це один голос, а нам треба показати, що нас — тисячі.❗️Закликаємо вас стати співавторками_ами цього звернення.Це займе у вас рівно 5 хвилин. Заповніть коротку форму приєднання. Ваш голос стане частиною офіційного тиску.Не дайте їм вирішити все тишком-нишком. Підписуйте.✍️ Посилання на форму:https://forms.gle/BmRh4yBvnecQEKsg6Чому важливо підписати саме зараз?Бо документ вже лежить у Верховній Раді. Якщо ми провчимо зараз — завтра ми прокинемося в реальності, де у нас відібрали права, а ми навіть не помітили.Збір підписів до 5 березня. Просимо вас поширювати цей допис з посиланням на форму збору підписів. Разом – ми дієва сила!
👁 40 26-01-21 03:08
Я зареєстрував петицію про відсторонення Кличка Київрадою в пʼятницю, 16 січня. Це було ввечері в неробочий час. За законом та власним положенням, Київрада має 3 робочих дні, щоб оприлюднити або заблокувати петицію. Тобто дедлайн у них завтра. Ніби все за регламентом, але… Ми ж розуміємо, з ким маємо справу. Тому не могли відмовити собі в задоволенні трохи розважитись і перевірити систему на адекватність. Наступного дня, у суботу, мій друг Андрій Кулібаба зареєстрував «антипетицію»: «Ні в якому разі не відстороняти мера Києва Віталія Кличка».Скриншоти цього шедевра - перед вами. І так, вона вже оприлюднена. Цей текст ми навмисно склали з порушенням усіх можливих вимог: жодного конкретного заклику до дії, стиль «абсурдний коментар у фейсбуці» та фірмові пробіли перед комами (мабуть, саме вони й підкорили серця модераторів). Будь-який притомний адмін мав би відхилити це за порушення вимог, форми й здорового глузду. Але її пропустили.А мою петицію - з чіткою юридичною базою та дотриманням усіх норм - ні.Суто формально, «одобрямс-петиція» мала з’явитися вже після моєї, бо надійшла пізніше. Але в Київраді вирішили, що такий видатний інтелектуальний доробок вартий публікації негайно.Звернення до тих, хто захоче її підписати: я поважаю вашу громадянську позицію. Просто знайте: ви підписуєте фейкову діч, яку автор подав суто заради експерименту і яку сам не підтримує. Андрій ще окремо прокоментує цей пранк. Отже, зараз у Київради цікава розвилочка:1. Опублікувати мою петицію завтра (в останній законний день) і спостерігати, як швидко вона набере голоси.2. Відмовити або «включити ігнор». Тим самим офіційно визнати: незручні, юридично грамотні звернення ми блокуємо, а безграмотну фантасмагорію пропускаємо — аби там було написано «НЕ ЧІПАЙТЕ КЛИЧКА!». Мені приємно, що пастка спрацювала навіть краще, ніж ми сподівалися. З іншого боку - ви тепер наочно бачите інтелектуальний рівень менеджменту міста. Після публікації тієї дичини у них просто не лишилося аргументів, щоб не опублікувати мою. Чекаємо на завтра. Якщо прийде відмова - задіємо «план Б». Повірте, він їм сподобається значно менше.
👁 40 26-01-14 10:54
Заяви Федорова, майбутнього міністра оборони• «Паперова» армія, радянські підходи, надмірна бюрократія та збої в забезпеченні фронту — усе це заважає військовому на передовій діяти максимально ефективно й надійно захищати свою землю.• Ми повинні почати роботу в інформаційно-когнітивному домені та протидіяти російській пропаганді, зокрема на території ворога.• Наша амбітна мета — зробити Україну першою країною у світі, яка зможе прогнозувати та нейтралізувати ворожі атаки за допомогою ШІ.• Не можна ігнорувати проблему ТЦК. Після комплексного аудиту ми запропонуємо системне рішення, щоб вирішити накопичені роками проблеми і при цьому зберегти обороноздатність країни.• Одним із перших рішень на посаді міністра оборони стане забезпечення базового рівня укомплектування бригад дронами, якого точно не вистачає. Це підвищить прогнозованість і якість планування. • Найближчим часом ми зробимо глибокий аудит Міноборони та ЗСУ, щоб знайти додаткові можливості для покращення фінансового й соціального рівня забезпечення військовослужбовців.@privatnamemarnya
👁 32 25-12-26 11:14
Назва Таврія (Таврика, Таврида) — одна з найбільших дурок, які існують. Оригінально так назвали гористе південне узбережжя Криму давні греки. Насправді нічого оригінального в цьому не було, он гори в сучасній Туреччині вони теж таврськими назвали, щоб зайвий раз не напружуватися.Заодно вони й місцевих назвали таврами. Їхня самоназва до нас не дійшла, багато у чому через самих греків, які віддавали перевагу створенню побрехеньок про народи, чию землю вони відбирали для своїх колоній, а не збереженню їхньої назви.Згодом вони назвали так увесь весь Крим, але вже у середньовіччя назва Таврія майже перестала використовуватися.Росіяни, коли анексували Кримський ханат, у своєму захоплені всім давньогрецьким дістали цю назву з небуття й назвали Таврійською областю всю територію анексованого ханату, аж по різки Дніпро, Кінська та Берда. Згодом область стала губернією, від неї відвалилася Кубань та Азов.Під час перших визвольних змагань, за проєктом ділення УНР на землі Грушевського, ніякої Таврії не мало бути, материкові частини колишньої губернії мали увійти у землі Запоріжжя та Нове Запоріжжя. Але таке ділення не встигли запровадити. У Криму тоді назва теж не прижилася, і Кримська Демократична Республіка була саме Кримська.За Гетьманату Скоропадський зберіг колишнє імперське ділення на губернії, а оскільки Крим був тоді поза Української Державою, материкова частина колишньої Таврійської губернії, або як тоді казали, Північна Таврія, стала Таврійською округою.А знаєте хто тоді намагався повернути назву Таврія у Крим? Більшовики. Коли вони захопили КДР, то проголосили Совєтську Соціалістичну Республіку Тавриди, яка на щастя, не протрималася довго. Після неї проєкт відновлення КДР не вдався, але всі одно крайові уряди називалася Кримськими. Навіть Таврійський університет у нас Таврійський, бо хоч його офіційно відкрили у 1918, проєкт розробили у 1916, коли ще існувала губернія.А знаєте хто тоді намагався повернути назву Таврія у Крим? Білі росіяни. Коли базувалися у Криму, вони офіційно повернули імперське ділення та Таврійську губернію, але ретрогради вони на те й ретрогради. Навіть більшовики на той час зрозуміли, що це нікуди не годиться, і вже проголошували всякі кримські совєтські республіки.А знаєте хто тоді намагався повернути назву Таврія у Крим? Нацисти. Був у них проєкт адміністративного ділення Райхскомісаріату Україна, і там мала бути Генеральна округа Таврія. Проте, це було заблизько до фронту, тому таке ділення так і не запровадили.Звідтоді назва Таврія у Криму мала локальні прояви. Футбольний клуб, виноробня, яка з'явилася з совгоспа, що отримав цю назву у 1944, видавництво "Таврія", що до 1971 було "Крим",  ансамбль "Таврія", заснований у тому ж 1971 (пошесть якась була в цьому році), у 1999 Таврійському університету повернули історичну назву, яка є артефактом з 1916. На материковій Україні ця назва вилинала та продовжує вилинати в абсолютно дивних місцях. Добре Таврійські ігри заснували в Каховці у 1992, вона хоча б входила в Таврійську губернію. Але автівка, яку збирали в Запоріжжі? Мережа супермаркетів з Одеси? 79-та окрема десантно-штурмова бригада з Миколаєва? Своїх місцевих назв нема, чи шо?А знаєте хто зараз намагається повернути назву Таврія у Крим? Росіяни. Після окупації нову трасу назвали Таврида, а от нещодавно "російська общіна Криму" ініціювали початок кампанії з перейменування Криму на Тавриду.Ну й особливо кумедно на цьому фоні виглядають місцеві дурники, які мавпують росіян й починають розповідати що Крим це насправді Таврія. Або не мавпують, а свідомо працюють за російські гроші.
👁 46 25-12-17 19:20
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.