Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Добровольче формування №1 м. Вишгорода
Added 14 Jul 2024

Добровольче формування №1 м. Вишгорода

@terobupt
Number of subscribers: 1 657
Photos: 1,940
Videos: 160
Links: 697
Description:
Добровольче формування Вишгородської міської територіальної громади №1

👥 Number of subscribers

1 657
Average/Day:: -3
Average/Week:: -6
Average/Month:: -38

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Шановні захисники і захисниці України! Брати і сестри по зброї! Щиро вітаю вас із нашим святом – Днем захисників і захисниць України!Саме завдяки тим, хто взяв до рук зброю і пішов захищати, сьогодні живе і бореться Україна.Саме завдяки захисникам і захисницям України наші співгромадяни можуть жити звичним життям: випити свою ранкову каву, відвести дітей до школи, працювати і творити, відчуваючи, що їхні серця б'ються разом з Україною. Країною, що б'ється.Довгі роки нам нав’язували комплекс жертви, говорили про сльози, поразки та невдачі. Але сучасні захисники і захисниці України довели протилежне. Ви зупинили російську агресію, зламали міф про "непереможну армію" росії, розбудили сплячий дух воїнства в Україні. Цей дух у ваших серцях! Дух українських воїнів-переможців! Кожен захисник і кожна захисниця, які поклали свої життя за Незалежність України і свободу українського народу – це міцне каміння у фундаменті нашої вічної державності. Пам'ятаємо кожного. Вічна памʼять і вічна слава усім полеглим воїнам.Дорогі захисники і захисниці України! Ви – спадкоємці українських воїнів минулого і носії слави сьогодення. Ви прокладаєте шлях для захисників України майбутніх поколінь, стаєте взірцями для нащадків. Ви творите державу щодня, зберігаєте спільну віру в сильну, вільну європейську Україну, у майбутнє наших дітей та онуків на рідній землі.Дякую кожному захиснику і кожній захисниці України за вашу ратну працю, ваше горіння, вашу самопожертву. Хто кує нашу звитягу на передовій. Хто працює для передової в тилу. Хто чекає волі у ворожому полоні.Вистоїмо. Здобудемо. Звільнимо.Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні! Героям слава!
Ексміністр енергетики Олексій Оржель про тепло і світло взимку:▪️рашисти знову бомбитимуть енергетичну інфраструктуру. Через обстріли важко проаналізувати рівень споживання.▪️Залежно від погоди на нас очікують контрольовані обмеження. Але якщо буде -15 — це буде дійсно важкий період.▪️під час обстрілів систему розвантажують: вимикають споживачів, аби удар по трансформаторах відбувався не під напругою.▪️квартири вище 7 поверху можуть залишитись без води.▪️Людям обов’язково треба мати План Б: переїхати до друзів, родичів, чи варіант заміських будинків, де є твердопаливні котли. ▪️Коли в мережу вмикають опалювальні прилади, йде накопичення енергії в зарядні станції - це значне навантаження на розподільчі мережі. Як результат — спалена найближча підстанція, яка ремонтуватиметься місяцями. ▪️Вмикайте такі прилади почергово, не в моменти пікового споживання. Обов’язково закупіть дрова і генератор. Також не завадять акумулятори, що можуть зарядитися від генератора. І так, зарядні станції з інверторами.