Source
Тернопільський треш | Мене розриває на молекули і атоми думка, що люди, які штабелями відпра...
1 680 Views/Reach
2025-12-20 18:12
Message №2983
"Мене розриває на молекули і атоми думка, що люди, які штабелями відправляли ухилянтів закордон, не те, що не сидять в тюрмі, вони ще відкривають в Тернополі ресторани і пропонують новорічні корпоративи. В той час як 70% моїх друзів поранені/загиблі/зниклі безвісти або досі воюють від початку АТО. І журналісти цього не напишуть... А самки "рішал" висловлюють свою "експертну" думку з питань мобілізації"Про це у фейсбуці повідомила співробітниця МВС у Тернополі.Можливо пізніше "вспливуть" якісь прізвища, - пише сайт "Тернопільський тиждень"Тому пропонуємо авторці чи іншим, хто знає про кого мова в пості, написати нам😏Обіцяємо оприлюднити не дивлячись на будь-яке, підкреслимо - на будь-яке, прізвище!
Бо якщо дійсно ці люди займалися незаконним переправленням за кордон і тепер відкривають ресторани та ведуть корпративи - то не завадило б зробити їх ще більше відомими) Тим більше, про це відомо поліції, судячи з посту. Але вони не те що не сидять, а ще й продовжують заробляти...
Детальніше та скріни ТУТ 👈