Source
Тернопільоблвідкат | Киселиця — понад усе: на Тернопільщині чиновники отримали нагороди за ...
3 000 Views/Reach
2025-04-11 09:52
Message №1713
Киселиця — понад усе: на Тернопільщині чиновники отримали нагороди за лемківський борщНа Тернопільщині традиції не лише бережуть, а й щедро за це винагороджують. Голова обласної ради Богдан Бутковський урочисто видав розпорядження, яке, без перебільшення, увійде в аннали кулінарної та чиновницької слави — відзначити причетних до збереження та популяризації елемента нематеріальної культурної спадщини «Традиція приготування та споживання киселиці в лемківській спільноті».На нагородження, як на добре зварену киселицю, зібралося усього по трохи: трохи директорів музеїв, голова товариства «Лемківщина», і — головне! — троє голів громад. Адже без чільників місцевих громад не обходиться жодне важливе питання, навіть якщо воно стосується традиційної юшки.Отже, у списку щасливців: • Руслан Максимів, Зборівський міський голова — тепер офіційно не лише мер, а й киселичний амбасадор. • Андрій Смаглюк, Кременецький міський голова — можливо, не варить киселицю, але точно вартий визнання. • Микола Тимків, голова Коропецької селищної ради — тепер не лише керівник, а й носій смаку.Одне лиш лишається незрозумілим — чи буде обласна рада наступного разу вручати ордени за популяризацію кулеша, і хто отримає грамоту за правильне приготування мацика? Смачного!