Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КП «Харківські теплові мережі»
Added 14 Jul 2024

КП «Харківські теплові мережі»

@teploseti
Number of subscribers: 1 813
Photos: 6,720
Videos: 333
Links: 166
Description:
Актуальна інформація щодо роботи підприємства.
Source

КП «Харківські теплові мережі» | Формування нової архітектури енергетики в Україні необхідне як під час...

Telegram community logo - КП «Харківські теплові мережі» КП «Харківські теплові мережі» @teploseti
1 090 Views/Reach 2026-01-08 08:16 Message №7951
Формування нової архітектури енергетики в Україні необхідне як під час війни, так і після її завершення. Про це заявив міський голова Ігор Терехов 7 січня в ефірі «Радіо NV».Мер наголосив, що питання енергетичної безпеки є одним із ключових для національної безпеки держави. Так, ще у 2022 році він пропонував змінити підхід до функціонування енергетичної системи країни, однак сьогодні ця потреба стала критичною.«Якщо немає енергетики, то немає нічого. Ми це розуміємо як ніхто інший, бо Харків кілька разів переживав блекаути. І далі буде тільки важче. За попередніми висновками, Міжнародний валютний фонд оцінює збитки енергетичної галузі України в 56,5 млрд доларів», - розповів Ігор Терехов.Міський голова також наголосив на необхідності розміщення енергетичних об’єктів під землею, щоб унеможливити їх ураження. Водночас він зауважив, що навіть великі захисні споруди не завжди здатні витримати удари сучасних ракет, тому держава має враховувати це на майбутнє.Крім того, Ігор Терехов приділив увагу питанню переходу на альтернативну енергетику, зокрема сонячну та вітрову генерацію, а також впровадження мініядерної енергетики. За його словами, це новітні технології, які дозволяють забезпечити дешеву та стабільну енергію.«Якщо ми хочемо швидко відновити економіку України та залучити інвесторів, нам потрібна доступна енергетика. Мініядерні установки також мають соціальний аспект. З ними ми зможемо встановлювати нижчі тарифи для населення та експортувати енергетику», - наголосив мер.