Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тепла свічка.
Added 22 Aug 2023

Тепла свічка.

@tepla_svichka
Number of subscribers: 235
Photos: 5,750
Videos: 1,370
Links: 288
Description:
Рада усіх вітати🙏 Тут все про програмні свічки, віск і красу, магічні трави, мудрість та розвиток💚 Передбачення на слов'янських руна, питання Роду та діагностика Роду, сеанси енерготерапії💗 Буду рада зустріти тут усіх тих, кого приваблює магія життя💞

👥 Number of subscribers

235
Average/Day:: -1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +2

👁️ Average views per message

40
Average/Day:: 33
Average/Week:: 43
ERR: 17.02%

📊 Messages per Day

7.2
Last day: 7
Week average: 6.7
Average per day: 7.2

Status change history

Officially not confirmed 2023-08-22

Wall

Telegram statistics channel

👁 36 24-11-26 05:32
Чи може бути користь від Ретроградного Меркурія?Якщо не дивитися вперед і ставитися до всього спокійно, дотримуючись правил техніки безпеки, то все буде добре.🧞‍♂️Зовнішні невдачі, що чекають у цей період, можуть проявитися як дивні й незрозумілі помилки у вчинках, відсутність уваги й розуміння серед людей, неможливість домовитися з колегами й партнерами, усі важливі справи не матимуть під собою жодного підґрунтя і в будь-який момент можуть розвалитися. Техніка, придбана в цей період, найімовірніше, зламається або часто виходитиме з ладу.Але що робити, якщо ту чи іншу подію заплановано не вами, а кимось іншим і перенести її ніяк не можна? По-перше, варто замислитися над тим, що, можливо, це важливий знак, і якщо скасувати або перенести підписання договору не можна, то, значить, він вам і не потрібен?🧞‍♂️Діло в тому, що в період ретроградності Меркурія подібні ситуації показують себе з найкращого боку. Договір виглядає для вас вигідною пропозицією, робота здається перспективною і високооплачуваною, техніка здається доступною і надійною. Але саме здається.🧞‍♂️Потом закінчується цей період і виявляється, що важливі документи загублені або друга сторона не виконує свої зобов'язання за договором. Доводиться зазнавати збитків або починаються тяжкі судові розгляди. Робота, на яку ви влаштувалися в період ретрогдраності, вже не так тішить вас, а куплений телефон періодично доводиться здавати в ремонт за гарантією.🧞‍♂️Але це не катастрофа. Якщо ви зважили всі "за" і "проти", у підсумку вирішили, що хорошого  в тій чи іншій події більше, то просто будьте готові до того, що щось може піти не так. Перебудовуйте своє мислення, налаштовуйтеся на позитивну хвилю. Зрештою, будь-які труднощі дані нам для того, щоб ми ставали розумнішими, сильнішими і набиралися досвіду.🧞‍♂️Призывайте на допомогу Ангелів-охоронців, захищайте себе мантрами та молитвами, читайте афірмації, медитуйте. Звісно, на сто відсотків дію планет одними думками не змінити, але знизити рівень негативного впливу можна.🧞‍♂️А ось, що стосується внутрішнього світу людини, то тут навпаки. Збільшиться кількість людей, які шукають новий погляд на світ, прагнуть знайти відповіді на важливі для себе запитання.В цей період добре👇1. Вирішувати "старі проблеми";2. Переписувати, редагувати розпочате раніше;3. Відновлювати старі знайомства;4. Наводити лад у вже розпочатих справах;5. Підбивати підсумки, писати звіти;6. Переглядати минуле і звільнятися від нього;7. Займатися своїм духовним розвитком. У всіх цих справах буде супроводжувати удача, і ви зможете завершити їх так, як і планували, - з радістю і почуттям задоволення.І ви ж пам'ятаєте, що ми самізадаємо тон нашому життю і в більшості від нас залежить, як воно буде звучати❤️
👁 42 24-11-01 07:07
Родова сила 🎗 У Ведах сказано: «Через сина людина приходить у світ Вищий, через онука – набуває Безсмертя, через правнука – вступає в обитель світла!» 🌳 У дерева є коріння, а у людини - Рід. Без коріння дерево втрачає свою силу. без підтримки свого роду людина неспроможна повноцінно жити. Якщо зв'язок із Родом міцний, ми можемо користуватися всіма знаннями, накопиченими в пам'яті Роду. Наші предки називали це розсудливістю чи правильними діями. Правильними – тому що тоді людина діє по «праві». 🎗 Через відновлення своєї генограми, через розуміння та повагу до життя наших предків, ми «оживляємо» свій Рід і отримуємо доступ до його щедрих ресурсів. Щоб не переривати зв'язок між поколіннями, наші предки робили обряд благословення. коли людина мала намір створити сім'ю або зробити якусь важливу справу, її благословляли. Вважалося, що це надавало особливої ​​сили і захищало від бід і напастей. 🌳 Сьогодні ми можемо проводити цей обряд, якщо не словесно, то подумки. можна просити благословення навіть у тих, хто вже покинув цей світ. На тонкоматеріальному рівні душі предків відгукнуться та прийдуть на допомогу. Якщо людина не отримала достатньо турботи та любові в сім'ї — це її кармічна умова. незважаючи на це, можна і потрібно просити благословення, навіть якщо здається, що вже пізно. Це змінить Долю не тільки того, хто просить, але і всього роду. 🌳 Необхідно розуміти, що Рід - це джерело потужної Сили і водночас наша карма. залежно від того, які дії ми робимо, посилюється ефект від одного чи іншого чинника. Тому нам так важливо працювати зі своєю структурою особистості: вирівнювати стани, знаходити баланс, бути на зв'язку з Джерелом, досягати гармонії та повноти на всіх рівнях життя. 🎗 Родові програми будуть впливати на нас завжди. Але ми можемо змінювати їх собі на благо. Є безліч технік, за допомогою яких ми очищаємо ці програми та переводимо енергію Рода на більш вищі вібрації.  я бажаю вам завжди бути включеними в енергію свого Роду і з вдячністю приймати його щедрі дари.З мережі*
👁 36 24-10-28 04:16
Душа - найбільша цінність у житті людини. Але ми, як правило, хворобам тіла приділяємо більшу увагу, ніж Душевним недугам.Лише світла Душа здатна встояти й утримати розум від пристрастей і пороків життя!Вилікувати й освітлити свою Душу людині допоможе:- милостиня і щедрість;- каяття у власних гріхах;- стійке подолання труднощів і випробувань, що посилаються згори;- подяка за все те хороше і погане, що є в житті;- ухилення від пороків і спокус;- зміцнення віри;- боротьба з брехнею;- справжня любов до себе і людинолюбство;- здатність думати, перш ніж говорити;Останнє має особливе значення, оскільки стало мало помітним.Люди постійно запізнюються, поспішають досягти бажаного, поспішають жити, тож не встигають думати й міркувати. Час невблаганно біжить і приводить до фіналу життя.Але чи не сама людина цей час квапить?Найчастіше поспішаємо сказати, "ляпнути" не подумавши. Але слово дано для того, щоб донести думки.Які думки можна донести, якщо вони необдумані?!На початку було слово!Наше життя рясніє величезною кількістю слів, які часто вводять в оману і вносять плутанину в розуміння того, що хочемо донести до оточуючих. Ба більше, вносять хаос у сам розумовий процес.Але слово без думки втрачає сенс, стає нісенітницею. Саме думка надає силу і матеріалізує його.Звідки беруться думки?Знайти відповідь на це запитання здатен союз розуму і Душі!Лише в цьому разі відповідь буде істиною, а не домислами.Як, утім, відповідь на будь яке питання!І це закон життя.
👁 28 24-10-24 05:00
Пропоную вам практику, якою користуюся сама вже більше десяти років.Практика називається "Ангельська хвилинка". У кожного з нас протягом дня є одна хвилина. Хвилина, коли Всесвіт нас чує, у нас з'являється доступ до центру магії через хвилину ангела.🕖 Ця хвилинка у кожного індивідуальна.Саме цей час найвдаліший для нас, саме в цей момент нам потрібно формувати свої можливості і направляти запити.Звичайно ж, цей час прив'язаний до нашої дати народження, щоб дізнатися його - зробіть простий розрахунок 👇Для тих, хто народився з 1 по 23 число правила розрахунку такі:День народження - це година, місяць народження - хвилина.Приклад, людина народилася 23.09.2001, їй потрібно направляти свій запит о 23:09, а якщо людина народилася 01.02.1987, загадує своє бажання вона о 1:02Для тих, хто народився з 24 по 31 число правила розрахунку такі:День народження - це хвилини, а місяць народження - години.Так, якщо людина народилася 25.04.1988, їй потрібно загадувати бажання о 4:25, і якщо народилася 26.08.1999, запит направляє о 8:26.Важливо пам'ятати, що бажання має бути сформульовано дуже конкретно. У вас є всього 5 секунд, щоб його загадати, тому максимально концентруйтеся.
👁 31 24-10-22 02:53
🕯️Практика для впевненості в собі та відпускання образ 🕯️Дорогі друзі! Сьогодні я пропоную Вам просту, але дуже ефективну практику з використанням свічок, яка допоможе зміцнити Вашу впевненість у собі і звільнити від старих образ.Що нам потрібно? - 🫴 Дві свічки: одна зелена (для впевненості та зростання), інша чорна (для відпускання негативних переживань).Етапи практики:️ ➡️ Підготуйте простір. Знайдіть тихе місце, де Вас ніхто не потурбує. Приберіть усі зайві предмети і створіть атмосферу ➡️ Запаліть зелену свічку. Зосередьтеся на тому, як вона починає випромінювати м'яке світло. Уявіть, як це світло наповнює вас усередині, зміцнюючи Вашу впевненість і піднімаючи самооцінку. ➡️ Запаліть чорну свічку. Вона символізує відпускання. Зосередьтеся й уявіть, як усі Ваші образи, страхи й негативні думки йдуть разом з її полум'ям. Кожна тріщинка воску - це звільнення від того, що Вас обтяжує. ➡️ Медитація. Заплющте очі й зосередьтеся на диханні. З'єднайте обидва потоки: уявляйте, як зелене світло наповнює вас, а чорне - очищає й оновлює.Дозвольте цьому процесу тривати 5-10 хвилин. ➡️ Завершення. Коли будете готові, подякуйте свічкам за їхню допомогу. Дозвольте їм догоріти до кінця або загасіть їх, вимовляючи слова подяки і намір звільнитися від усього зайвого.🔥 Очищення дуже важливе і потрібне щодня 🔥Якщо ви вирішили зробити дану практику, то радо зроблю для вас свічки й супроводю по практиці❤️ Дві свічки для даної практики коштуватиме 70 грн.
👁 30 24-10-16 03:43
Найбільша помилка під час життєвих криз - прагнути повернутися до минулого, до того, як було раніше. Однак саме ці кризи призначені для того, щоб минуле вже не повторювалося. Вони приходять, щоб ми переглянули свої переконання, цінності та бажання. Можливо, це час, коли щось нове має народитися або щось старе померти.Дуже довго я трималася за себе "колишню", жалю до себе не було межі, мир здавався несправедливим і питання та супротив "Чого не може бути так, як було раніше? Поверніть те життя, яке було!" Любила розказувати, який світ до мене злий і здавалося від цього трохи легше. Забираючи залишки моїх сил і життєвих енергій, це тішило моє его, бо хто знає мою історію, то вона таки варта голівудського сценарія.Розвиток моєї "нової версії" почався тоді, коли я скинула з своїх плеч рюкзак образ на людей та життя, коли зрозуміла, що від усіх життєвих негараздів і горя я стала мудріша, а своє нове щасливе життя треба будувати з нових матеріалів.На сьогодні можу сказати, що маю багато нових, раніше мені недоступних навичок для щастя. Я вмію бути щаслива, вмію цінувати людей, які пройшли шлях поряд.Я ціную, поважаю і люблю свого чоловіка, ціную кожен свій день життя і день життя моїх батьків.Кожну мить життя я щаслива від того, що я мама.Системі, де мені робили нестерпно боляче, я дякую і хоч у нас з нею нові відносини та від цього люблю свою роботу не менше. Обов’язково хочу згадати і подякувати усім вчителям хто вчив жити тоді та дає зараз змогу мені рости духовно, творчо й опановувати таємні знання для допомоги людям.Мені подобаєтья "Нова Таня" і я дуже добре розумію, що мені пощастило, бо з негараздів і криз була змога народитися заново.#я #особисте #родолог #кармокоректор #людина #жінка #мати #кохана
👁 22 24-10-08 02:11
ЯК ПОЧАТИ ЗМІНЮВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ? (хороше питання)Один китайський імператор династії Цинь захворів на невиліковну хворобу. Ніхто з лікарів піднебесної не міг йому допомогти, з кожним днем стан імператора погіршувався. І ось хтось із придворних порадив йому звернутися до одного молодого мудреця. Коли імператор прийшов до цього мудреця і сказав, - "Вилікуй мене!".⠀Мудрець сказав: "Я не лікар, я не лікую хвороби, але я тобі можу розкрити три причини, через які бувають узагалі всі хвороби, і якщо ти будеш уважний до того, що я скажу, то зможеш допомогти собі сам". І ось імператор сів біля ніг мудреця і став уважно його слухати.⠀ПЕРША ПРИЧИНА, - почав говорити мудрець, - це відсутність мети і сенсу життя.ДРУГА ПРИЧИНА - наявність у душі згубних думок та емоцій.⠀ТРЕТЯ ПРИЧИНА - незнання законів всесвіту.⠀Тому:⠀Усвідом, хто ти і для чого ти прийшов у цей світ,🌈позбудься руйнівних думок,🌈познай справжні закони цього світу. Только в цьому випадку ти зможеш знайти здоров'я. Оскільки таким чином ти почнеш жити в гармонії зі Всесвітом, а він джерело всього, зокрема радості, успіху і здоров'я.
👁 32 24-10-02 04:03
ПРАКТИКА НА СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ☝️Кожен із нас уявляє, яку руйнівну силу для нашого організму несуть образи на себе. Пропоную вам практику позбавлення від образ у день сонячного затемнення.🗒🖍Приготуйте аркуш паперу і ручку. Подумайте, за що ви себе звинувачуєте, які вчинки не схвалюєте, які у вас є до себе претензії, образи. Запишіть. 🤔Прочитайте кожне слово, закресліть. Зрозумійте, що в тій ситуації та в той момент, та Ви не могли вчинити по-іншому, і ви пройшли цей урок, і змінилися, і підпишіть: "Я пробачаю себе за це та приймаю себе", так зробіть із кожним пунктом.🥲Якщо захочеться поплакати, не стримуйте емоції, нехай усі образи вийдуть із вас разом зі сльозами. 🔥Після цього спаліть аркуш, або просто розірвіть на дрібні шматочки, а попіл змийте в раковину (а краще, якщо є можливість, викинути в річку або море) зі словами: "Я прощаю себе і роблю це від щирого серця, від усієї душі та приймаю себе такою, якою я є, оновленою". ❤️Пропоную запустити енергію оновлення прямо заразПишіть в коментарях: "Я прощаю себе і роблю це від щирого серця, від щирого серця та приймаю себе такою, якою я є, оновленою".
👁 24 24-08-17 15:34
‌Х‌т‌о‌ ‌к‌о‌м‌у‌ ‌я‌к‌и‌й‌ ‌р‌о‌д‌и‌ч‌?‌Назви сімейних зв’язків, або хто з родичів ким доводиться.Чоловік — чоловік по відношенню до жінки, з якою він одружився.Дружина — жінка по відношенню до чоловіка, з яким вона одружилась.Свекор — батько чоловіка.Свекруха — мати чоловіка.Тесть — батько дружини.Теща — мати дружини.Дівер — брат чоловіка.Шуряк — брат дружини.Зовиця — сестра чоловіка.Своячка — сестра дружини.Свояк — чоловік своячки.Зять — чоловік дочки, чоловік сестри, чоловік зовиці.Невістка — дружина брата, дружина сина для його матері, дружина одного брата по відношенню до дружини іншого брата; уживається також замість зовиця, своячка.Сват — батько одного з подружжя по відношенню до батьків іншого.Сваха — мати одного з подружжя по відношенню до батьків іншого.Дід (дідусь) — батько батька або матері.Бабуся (бабця) — мати батька або матері.Двоюрідний дід — дядько батька або матері.Двоюрідна бабуся — тітка батька або матері.Онук (онучка) — син (дочка) дочки або сина по відношенню до діда або бабусі.Відповідно двоюрідний онук (онучка) — син (дочка) племінника або племінниці.Племінник (племінниця, небога) — син (дочка) брата або сестри (рідних, двоюрідних, троюрідних). Відповідно дитина двоюрідного брата (сестри) — двоюрідний племінник, троюрідного брата (сестри) — троюрідний племінник.Онучатий племінник (племінниця) — онук (онучка) брата або сестри.Дядько (дядечко) — брат батька або матері, чоловік тітки.Тітка (тітонька) — сестра батька або матері по відношенню до племінників. Дружина дядька по відношенню до його племінників.Єдиноутробні (брат, сестра) — мають спільну матір.Єдинокровні (брат, сестра) — мають спільного батька, але разних матерів.Зведені (брат, сестра) — брат (сестра) по вітчимові або мачусі.Двоюрідний брат — родич по дідові або бабусі з дітьми їх синів і дочок.Троюрідний брат — син двоюрідного дядька або двоюрідної тітки.Двоюрідна сестра — дочка рідного дядька або рідної тітки.Троюрідна сестра — дочка двоюрідного дядька або двоюрідної тітки.Кум, кума — хрещений батько і мати по відношенню до батьків хрещеника і один до одного.Мачуха — дружина батька по відношенню до його дітей від іншого шлюбу, нерідна мати.Вітчим — чоловік матері по відношенню до її дітей від іншого шлюбу, нерідний батько.Пасинок — нерідний син одного з подружжя, що доводиться рідним іншому.Падчерка — нерідна дочка одного з подружжя, що приходить рідною іншому.Приймальний батько (мати) — що усиновили, удочерили кого-небудь.Приймальний син (дочка) — усиновлені, удочерені кимось.Приймальний зять (примак) — зять, що прийнятий в сім'ю дружини, живе в будинку дружини.Є й інші, віддаленіші ступені спорідненості, про які зазвичай говорять, що це "сьома (десята) вода на киселі". Названі терміни та їх значення приводять словники сучасної літературної мови. Проте далеко не всі ці слова однаково споживані в даний час. Вони зрозумілі людині, але не обов'язково входять в її активний словарний запас. Більш вживаються описові: брат дружини, а не шуряк, дружина брата, а не невістка і т.п.Колись у східних слов'ян термінів спорідненості і властивості було більше. Існували спеціальні слова для позначення "дядько по батькові" — строй і "дядько по матері" — уй (вуй, вой), витиснені згодом загальним дядько. Замість сестрініч, сестрінець, сестріч "племінник по сестрі", синовиця "племінниця по братові" в літературній мові стали уживатися племінник і племінниця.
👁 24 24-08-14 11:29
Шепотіння під час готуванняПід час приготування сніданку, обіду чи вечері на їжу нашіптують, помішуючи:"Готую з посмішкою, думаю про хороше. Як їжа готова буде, так і удача в дім прийде".Приготовану страву з'їдають без залишку, а якщо залишаться крихти, їх згодовують птахам, щоб їжа не пропала й удача не оминула стороною.Для того, щоб у домі панувало щастя, варто спекти солодкий пиріг або кекси. Чудовим варіантом буде приготування шарлотки з яблуками. Під час нарізання яблук і замішування тіста примовляють:"Солодко їсти, ситно жити, не хворіти, сліз не лити. Яблука медові сил додадуть, тісто в'язке щастя втримає. Як пиріг мій готовий буде, так і в дім щастя прибуде".Частування розділяють між усіма членами сім'ї, щоб щастя в домі не переводилося.Залучити удачу можна за допомогою приготування киселю. Цей ситний напій подають із сирниками, печивом чи іншою випічкою. Під час перемішування примовляють:"В'язкий кисельок, сім'ю пов'язує, склеює, розпастися не дає. Хто його вип'є, той і щасливий буде".Кисіль найкраще випити відразу після приготування.