Source
Темний Миколаїв | Просимо допомогти:---- Мене звати Марія, я мама Бондарчук Маргарити Ва...
2 230 Views/Reach
2025-08-22 18:11
Message №2749
Просимо допомогти:---- Мене звати Марія, я мама Бондарчук Маргарити Василівни 28.09.2022 року народження. Хочу звернутися до вас за допомогою коштів на реабілітацію моєї доньки. Народження дитини були не простим, під час пологів стався крововилив в мозок, Маргарита була слабкою, не могла їсти самостійно, та перший тиждень перебувала в кімнаті інтенсивної терапії.В лікарні Охматдиту нам почали ставити діагнози: Атрофія зорових нервів, астигматизм обох очей, міопія, ністагм, збіжна косоокість, пізніше ще додалась гіпотонія центрального генезу, загальна затримка розвитку та мікроцефалія.Чим старше дитина, тим більше спеціалістів додається і самостійно впоратись з оплатою неможливо.Донька потребує постійних занять та інтенсивних курсів реабілітації.Маргариті 3,4 роки, поки відсутня мова.Місяць інтенсивних коштує близько 45 тис грн, проте ми будемо вдячні будь якій сумі.Щиро дякуємо Всім людям, нехай добро обовʼязково до Вас повертаєтьсяЗалишається 8.500грн P.S. залишилось 3850Бондарчук М. 5355177007830694Дякую всім хто зможе допомогти 🙏