Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КриптоБро
Added 14 Jul 2024

КриптоБро

@temkicryptobro
Number of subscribers: 2 753
Photos: 596
Videos: 17
Links: 832
Description:
Твій Бро в світі Крипти! YouTube: https://www.youtube.com/@CryptoBro7 Власник каналу: @dima_cryptobro
Source

КриптоБро | Чому зараз всі займаються арбітражем?Всім сап, народ! Сьогодні жуже ці...

Telegram community logo - КриптоБро КриптоБро @temkicryptobro
930 Views/Reach 2026-05-25 15:51 Message №2213
Чому зараз всі займаються арбітражем?Всім сап, народ! Сьогодні жуже цікава тема, тому що, як ви могли помітити, якщо ви слідкуєте за крипто-середовищем, то зараз більшість людей займається тільки однією справою - це арбітраж. Ну або ще є люди, які займаються мексами, але це інша історія Чому всі подалися в арбітраж? Ще рік тому у нас були: Лістинги, Binance Alpha, промки, сейли та інші сфери, такі наприклад як telegram-подарунки, але все зводиться зараз до того, що більшість цих людей прийшли в арбітраж Основні причини: 1. Це те, що колишні сфери вже померли, вони не такі актуальні й не можуть годувати так, як раніше2. Друга причина це те, що арбітраж завжди є, був і буде. За історію крипти ми вже можемо побачити факт, що завжди будуть виходити нові біржі або зламуватися якісь протоколи, будуть маніпуляції з токенами, і все це утворює так звані спреди, на яких ми якраз заробляємо Головна перевага на мою думку тут набагато простіше вираховувати ризик , ніж на тих самих шортах або тільки лонгах. Чому так? Тому що якщо ми знаємо специфіку бірж, як на них працює funding, чи дають вони блокування, як вони себе ведуть в різних ситуаціях і так далі, то ми можемо краще вираховувати ризик і заливатися набагато легше ніж просто в "тупу" воно виросло, тепер я встаю в шорт і воно має впастиІ замість того, щоб гадати й думати, чи в нас зараз хороша точка входу, до куди воно може рости або падати - ми заливаємося вже в існуючий прибуток, так би мовити. До прикладу залилися ми в 3% спред, з пози 10.000 (напр. 1к з 10 плечим) ми можемо заробити до 300 💵 Але тут, звичайно, є свої нюанси. Не завжди працює так, що я залився під 3%, і воно зрівнялося до 0%. Буває, що трахають на фандінгах, токен пампиться і так далі. Але весь прцоес відбувається за допомогою хеджу. Тобто ми фіксуємо вже певну ціну за допомогою одночасного лонга та шорту і на цьому заробляємоСтріми про Арбітраж та історії заробітків за допомогою нього -> тик, тикЯкщо вам цікава більше тема про арбітраж🏆, то тепер я буду більше про це розповідати. Некст пост про корисні інструменти в арбітражі 🍵