Source
КриптоБро | Як там BB SCHOOL? 📗Майже не пишу про це в канал, але вже виповнилось 6...
1 810 Views/Reach
2026-02-21 14:10
Message №2164
Як там BB SCHOOL? 📗Майже не пишу про це в канал, але вже виповнилось 6 місяців як ми воркаємо разом. Тому нехай буде такий пост 🎂Історія наступна: лютий 2025 року, ми закритою групою трішки заробили на промо $PLUME, на той момент це був дуже класний прибуток 📹 Потім на стріму вирішив зробити щось своє і обговорили ідею: ^школи промок, все просто ділимся інфою, навчання для новачків і заробляємо на промкахВирішили воркати далі закрито пів року, все ж таки у вересні я рішився на відкриття і й тоді так склалось вийшов рекордний місяць промок і для мене й для багатьох абузерів також. Ось пост - тик +12945,5💵 і в школу зайшло 50 людей з цього я отримав також гарний прибуток, але найголовніше людей з якими і надалі працюємо Від тоді доступ я не відкривав. Якийсь моральний барʼєр через ситуацію в країні та власні переконання, що багато людей = інфоциганщина, хочеться зберігати те що приносить результат людям, які обрали і довіряють тобі Так ось, некст місяць вийшов також хороший, але ми почали додавати фліпи бо були веденні фейси і робота стала під питанням. Додав пару гілок та стрімів на тему фліпів, щоб всі розуміли чим ми займаємся 🤓 Весело на зідзвонах, в цілому розбираємо якісь успішні акаунти, кейси, історії щоб розуміти як рухатися далі, допомагаємо новачкамПотім промка найт, я загнав не так багато аків, але в бб школі на свої депо - люди робили по 10-20-25+ аків, ну й хтось з депо 2к-5к, зробив 2х за 1 промку. Класні такі історії, але вони не кожен день. А мене вийшло +5577💵Є і мінуси, ось недавно esp на окх буст нас помучав, але це частина роботи і реальність. В мене по ньому -700 вийшло, не критично, але не приємно тому що стараюсь в лудку не заходити і таке рідко 💸 З недавніх робили мідл промки, як сент 65$/ак та інші, не 300 на ак, але з бонусами норм й виходить гарний прибуток без великого ризику і напрягуВчора знайшов інфо в корейському пабліку про бонус 10$ на старі аки й кинув на 52 хвилині раніше ніж канали, сподіваюсь що з цього щось таке вийде забрати Зараз буду й надалі обирати промки та знайомі фліпи > лудка, хоч і немає зараз промок як раніше, але і конкуренція також немає в цій справі, тому рухаємся потрошки, але стабільно та впевнено Така історія, дякую усім хто дочитав. Всім миру, а я завтра на мітап в ІФ 🏆