Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КриптоБро
Added 14 Jul 2024

КриптоБро

@temkicryptobro
Number of subscribers: 2 749
Photos: 596
Videos: 17
Links: 832
Description:
Твій Бро в світі Крипти! YouTube: https://www.youtube.com/@CryptoBro7 Власник каналу: @dima_cryptobro
Source

КриптоБро | Для чого ми працюємо? 🖥Сьогодні зловив себе на думці, що ми, криптани,...

Telegram community logo - КриптоБро КриптоБро @temkicryptobro
415 Views/Reach 2026-02-01 16:46 Message №2158
Для чого ми працюємо? 🖥Сьогодні зловив себе на думці, що ми, криптани, майже постійно в русі й завжди працюємо: кожного дня, у будь-який час. Давайте розберемо цю тему і чому вічний ворк - це не так добре, як здається😁>😤>😒>💀Пишу цей пост у неділю - це день, коли традиційно люди відпочиваютьЧому? Тому що сам зловив фомо, що вирішив відпочивати і не слідкувати за ринком: ”а як я можу просто відпочивати, сидіти, коли там хлопці працюють, пишуть що заливається в спреди, а я пропускаю все.. чому я такий лінивий В двох словах - відчуття провини за себе, що я сьогодні вирішив просто відпочиватиІ я знаю, що це відчуття не тільки в мене тому що сучасна інтернет-культура транслює тільки 1 повідомлення: «Працюй, працюй і ще раз працюй. Будь продуктивним.Чого ти лінивий і гортаєш рілси?Заходь у мій TG там темки. Працюй!Ти просираєш життя, подивись на наші прибутки, подивись на цю тачку, на мій успіх. 24/7 за компом»У якийсь момент доходить до того, що людина починає відчувати провину, коли не працює й не “розвивається”Масла у вогонь підливають і традиційні «успішний успіх»-акаунти в соцмережах, де здається, що всі вже реалізували потенціал, досягли максимуму й живуть своє найкраще життя… Усі крім тебе 5 фактів , чому вічно працювати не такий і смарт:1️⃣ Коли ти постійно працюєш, мозок просто втомлюється і починає тупити і це не лінь, це називається перевантаження.2️⃣ Без відпочинку тіло живе в режимі стресу, і ти швидше дратуєшся, злишся та гірше думаєш3️⃣ Якщо так жити довго, пропадає мотивація і радість навіть від результатів, які раніше тішили4️⃣ Хронічна напруга поступово веде до вигорання коли сил немає, а бажання щось робити нуль5️⃣ А в кінці можна дійти до стану, коли зовні все нормально, але всередині пусто й нічого не відчувається Хотів зробити пост який не давить на фомо, їх вистачає, а який говорить що якщо ви відчуваєте щось подібне, то це нормальноНе забувайте що всі ми люди, а не роботи і нам потрібно відпочивати, цінувати те що ми маємо щоб не доводите себе до моменту, коли ви скажете, що не відчуваєте нічого до життя, граючи в гонку порівняння, в якій неможливо перемогти ✍️