Source
Обухівська телеграма | Через терни до зірок. Через регуляторку до астрологів!Xочете свіжої ...
351 Views/Reach
2023-01-03 20:02
Message №3541
Через терни до зірок. Через регуляторку до астрологів!Xочете свіжої «жесті» ?Тримайте: у «Новорічному» 11-му номері «Обухівських вістей» від 30.12.2022р. на 4-й стор. цінну інформацію від відомої (звісно ж!) астрологині/астропсихолога, а в окремій колонці нижче – ще і від астролога! Цитуючи героя Гантера Томпсона у романі «Страх і відраза в Лас-Вегасі», - «Я знав, що рано чи пізно ми перейдемо і на цю погань»(рос. «дрянь»). Щодо газети. Як казав товариш – «Як для відро застелить, то в цілому непогана») То, правда, стосувалось трохи іншого періоду, коли ще даним "ЗМІ" займалась широко відома(у вузьких місцевих журналістських колах) журналістка, але роки йдуть, а газета – як Софія Ротару..Хтось спитає: «За що це нам?!?». Відповідь стандартна: недостатньо, мабуть, якісно молитесь, це ж очевидно (варіант: неправильному патріархату).Next level для останньої сторінки: пару «бородатих» анекдотів, карти ТАРО, рецепти салатів/консервації, поради щодо видалення мозолів/бородавок, Арестовича..тьху, Поворознюка тощо.Якої вам ще важливої інформації не вистачає у газеті «Обухівські вісті»?Не зупиняємось!)