Source
Учительські посиденьки) | Колеги, поділилася своїми думками щодо мобільних телефонів на уроках. ...
564 Views/Reach
2026-02-16 20:59
Message №133
🥰 Колеги, поділилася своїми думками щодо мобільних телефонів на уроках. До теми використання мобільних телефонів на уроках періодично повертаються. Натрапила на те, що Міністерство освіти підтвердило: загальної заборони смартфонів під час уроків поки не буде. Це питання обговорюється, але наразі не стоїть у пріоритеті політики освіти. Оксен Лісовий наголосив, що МОН готове брати на себе відповідальність за обмеження, але реформи проводяться послідовно, і заборона гаджетів у закладах освіти «сьогодні не є тим пріоритетом, який ми точно перед собою ставимо». Що я думаю стосовно цього? Телефон не ворог навчання! Навпаки, може бути корисним інструментом на уроці, але не тоді, коли відволікає. Найкращий підхід - не “заборонити заради заборони”, а налагодити культуру використання, зрозумілу й учителям, і учням, і батькам.Підготувала декілька порад, як телефони можна використати на уроках тут https://www.instagram.com/p/DU1Sqo5CBAT/?igsh=MWhpYzNpNW0wZGxsZQ==Це не “розваги”, а конкретні активності, що підсилюють навчання, якщо їх чітко структурувати.Колеги, а як думаєте ви? Цікаво, чи дозволяєте ви користуватися дітям телефонами? Діліться в коментарях під дописом. Також цікаво почути, чи готувати для вас різні види активностей із телефонами, які можна застосувати на уроках? 🤔